Komentowana treść: Chrysalis 3.3.1
[#1] Re: Chrysalis 3.3.1
Fajnie. Cieszę się.

Ponieważ i tak Mos mi się wysypały przy próbie aktualizacji i musiałem zrobić reinstalację od nowa, to akurat teraz sobie zainstaluję Chrysalisa i zobaczę jak to wygląda. Nie mam nic do stracenia.
[#2] Re: Chrysalis 3.3.1

@gilban, post #1

Czy to możliwe, że tyle osób to pobiera, że mają zapchane serwery?
Bo u mnie idzie jak krew z nosa.
[#3] Re: Chrysalis 3.3.1

@Ittaj, post #2

Czy to możliwe, że tyle osób to pobiera, że mają zapchane serwery?

Owszem, paczka jest duża, a serwer meta-morphos.org nie należy do specjalnie mocarnych. Przy okazji trzeba wspomnieć, że Pack Chrysalis jest nieoficjalny, a MorphOS Team nie odpowiada za kłopoty jakich może on przysporzyć. Najczęściej to drobnostki, ale paru użytkowników zgłaszało już teamowi "błędy w systemie", które okazały się być spowodowane instalacją tego packa.
[#4] Re: Chrysalis 3.3.1

@MorphOS_pl, post #3

Kiedy zainstalowałem tego packa na 3.2 to faktycznie zacząłem mieć problemy ze stabilnością systemu, ale to pewnie dlatego, że zainstalowałem to nie na "czystą" instalkę MOSa, czego nie zalecają. Teraz zainstalowałem Chrysalis na świeżą instalkę 3.3 i wszystko jak do tej pory jest ok, tylko net czasami "nie zaskoczy", jednak pomaga na to restart (zresztą miałem to samo w 3.2)
Dla początkującego ten pack to dobra sprawa, dlatego że dzięki niemu w szybki sposób mogę obadać oprogramowanie dostępne dla MOS, bo co z tego jak ja wiem czego bym potrzebował ale nie wiem jak to się nazywa i gdzie to znaleźć ;)
[#5] Re: Chrysalis 3.3.1

@Ittaj, post #4

Ja to zainstalowałem tylko dlatego, że jak wspomniałem, przy aktualizacji do 3.3 wysypał mi się MOS, więc i tak musiałem robić czystą instalkę. A nie mając czau na konfigurowanie systemu od nowa, na nią się zdecydowałem. W końcu nic nie tracę. Zawsze można znów zrobić nową instalkę Mosa. A jak będzie działało dobrze, to sobie to zostawię.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem