• Opis

Wczoraj dotarł do mnie piękny zestaw commodore:-)

zamieścił: heniek29cr

data: 2013.09.27 20:42

kategoria: Sprzęt / heniek29cr

rozdzielczość: 3264x1840

odsłon: 98

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 3.8 (oceniających: 12)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: C64C i 1541II
Łał, piękny ..... 5!
[#2] Re: C64C i 1541II

@biax, post #1

No i do tego fajnie pracuje zwłaszcza stacja jest cichutka bo moja stara 1541 potrafiła domowników w nocy budzić.....
[#3] Re: C64C i 1541II

@heniek29cr, post #2

Widząc tak zarąbisty zestaw, chyba skoczę po pudło z moim Commodore 128D :) Gratuluję pięknego, klimatycznego zestawu !!! OK
[#4] Re: C64C i 1541II

@biax, post #3

Commodore 128D piękny sprzętOK śledziłem aukcje z tym modelem ale albo sprzęt nie pewny albo cena, która by mnie do rozwodu mogła doprowadzić:(

Jak wyciągniesz to daj zdjecia

PozdrawiamOK
[#5] Re: C64C i 1541II

@heniek29cr, post #4

Zrobię tak na pewno .... zgadza się sprzęt piękny i unikatowy. Moja wersja ma obudowę metalową i dobrze zachowaną klawiaturę :)
[#6] Re: C64C i 1541II
Witaj,

ta lampka daje piękny połysk, ale obudowa jest i tak w super stanie. Gratulacje ze złowienia "ładnej sztuki"OK

Pozdrawiam krajana :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem