• Opis

Dorzucam sobie drugie biurko do mojej amigarni i trza było wynieść na chwilę wszystko do żony ;-)

zamieścił: _arti

data: 2013.10.13 16:46

kategoria: Sprzęt / _arti

rozdzielczość: 1024x765

odsłon: 434

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 4.2 (oceniających: 22)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Zimowe przemeblowanie
No widzę tam, małe co nieco. Hmm... Tylko dlaczego ta A4000 jest tak paskudnie z tunningowana? :)
Te wszystkie sloty na karty pamięci. Błe... :) I czarna blacha. Fuj. :) A4000 to już zabytek a zabytków się nie niszczy. ;) Dałem 5kę. 1kę wlepił Ci pewnie Paralax. :D
[#2] Re: Zimowe przemeblowanie

@Deftronic/..., post #1

A4k dotarła do mnie w takim stanie, że aż dziw, że działała. Poprzedni właściciel chciał by wyglądała jak G3 Bondi Blue, stąd ten kolor. :/ Wymieniłem płytę, panel przedni (który też był tak pomalowany), zaślepkę ma dla mnie alt, no i została mi właśnie do zrobienia blacha. Powiedzmy, że jestem w trakcie załatwiania sprawy ;)
[#3] Re: Zimowe przemeblowanie

@_arti, post #2

A, to zmienia postać rzeczy. Szacuenk za to że ją przywracasz do normalności. :) OK
[#4] Re: Zimowe przemeblowanie
5OK
[#5] Re: Zimowe przemeblowanie
dla A3000 5OK
[#6] Re: Zimowe przemeblowanie
Ode mnie też 5 OK
[#7] Re: Zimowe przemeblowanie

@Sir_Lucas, post #6

Widzę że nie jestem sam z floppem w A3000 po "właściwej" stronie ;)
[#8] Re: Zimowe przemeblowanie
5OK
[#9] Re: Zimowe przemeblowanie

@heniek29cr, post #8

Leci 5!!!OK
[#10] Re: Zimowe przemeblowanie
Po co Ci aż tyle 500tek? Piąteczka :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem