Komentowana treść: Wywiad z Dino Dini
[#1] Re: Wywiad z Dino Dini
Wysłuchałem 10 minut.Dino podaje wiele szczegółów.
[#2] Re: Wywiad z Dino Dini
Grę lubiłem średnio ale ten motyw jest bezkonkurencyjny. Pamiętam, jak pierwszy raz odpalilem GOAL!, to poczułem się jak na stadionie normalnie OK
[#3] Re: Wywiad z Dino Dini

@_arti, post #2

Ja tak miałem jak odpaliłem OK I jeszcze możliwość zmiany widokupomysłpomysłpomysł
Teraz na mnie ani Fifa ani Pes nie robią takiego wrażenia, jak Lothar Matthäus Die Interaktive 20 lat temuOK
[#4] Re: Wywiad z Dino Dini

@parallax, post #3

Bo lothar byl takim mortal kombatem pilek nożnych. Liczba trybów gry i typów sterownia piłką była naprawde niezle pomyslana. Z arcadowych pilek jeszcze grałem z Strikera (a teraz uwielbiam grać w wersje ze snesa). Sensible mi nie przypadl zupelnie a goal byl nudny.
[#5] Re: Wywiad z Dino Dini

@michal_zukowski, post #4

Sensible mi nie przypadl zupelnie

Mnie tak samo, chociaż tam się coś kiedyś pokopało w to . W strikera kilka razy na automatach Trochę małe pole widzenia, ale szło pokopać
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem