Komentowana treść: Legacy of Sorasil - poradnik gracza
[#1] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza
Czasem nachodzi mnie wielka ochota na zagranie właśnie w coś w tym stylu i w coś w tym wieku. Niestety do czegoś takiego trzeba byłoby przysiąść na dłużej, wczuć się. Czyli trzeba kupy czasu, którego nie mam zupełnie. Ale jak kiedyś go znajdę to takie poradniki jak ten będą dla mnie na wagę złota. :)
[#2] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@MDW, post #1

Super gra! W poprzednim Games Top 10 była moim numerem 1.
[#3] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@MDW, post #1

Na emeryturze będzie jak znalazł :)
[#4] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@KJB, post #3

Ja mam już tyle rzeczy zaplanowanych na tę moją mityczną już emeryturę, że musiałaby chyba trwać ze 120 lat żeby to zrealizować. :) Kurcze, świat ma tyle fajnych rzeczy, których nigdy nie zrobię właśnie ze względu na brak czasu. Wbrew ogólnie panującemu poglądowi, ja uważam, że do realizacji marzeń potrzeba czasu, a nie pieniędzy. :)
[#5] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@MDW, post #4

Najbardziej kozacka gra w tej kategorii. Grałem w nia parę dni az utknałem na uszkodzonym pliku uniemożliwiającym przejście Golemów na bagnach.
[#6] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza
Rewelacyjny poradnik do rewelacyjnej gry, dzięki !
[#7] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza
Super gra, a poradnik wypasiony na maksa, chociaż te kilkanaście/dziesiąt lat temu zepsułby
całą zabawę, ale na teraz jest git. Brak samozaparcia żeby rozkminiać samemu każdą pułapkę
i rysować mapy na kartce w kratkę.
[#8] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza
Warto w tą grę zagrać?
Poradnik super W 5 minut takiego poradnika się nie robi
[#9] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@parallax, post #8

Warto w tą grę zagrać?
Naprawdę w to nie grałeś Jeśli ktoś lubi tego rodzaju gry
to jest jak Superfrog dla parallaxa , Ona jest po prostu super.
[#10] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@MDW, post #1

[#11] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@Radek_Cz, post #9

Nie grałemok, racja A co jest w niej super? pomysł
[#12] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@parallax, post #11

A co jest w niej super?
Grafika, muzyka, grywalność, nastrój, historia, pomysł, wykonanie. Cóż więcej chcieć od gry? ;)
[#13] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@Radek_Cz, post #12

No to pozostaje zagraćOK
[#14] Re: Legacy of Sorasil - poradnik gracza

@Radek_Cz, post #7

Zgadzam się - ja też bym dziś już nie miał na to siły . Ale opracowując artykuł nawiązałem kontakt z kolegą który te mapy kiedyś narysował na papierze a potem je przerzucił na komputer. Pozwolił mi je oczywiście użyć. Troche miał drobnych pomyłek ale ogolnie 99,9% było gotowych. Łatwiej cos poprawić jak zacyzanc od początku . A co do gry to była to jedna z najlepszych jakie grałem w tamtych czasach - potem pojawiło się Diablo . Wszytskim dziekuje za uznanie bo roboty było sporo - a najśmieszniejsze to pomiary suwmiarką na ekranie wysokości pasków życia przed i po walce żeby oszacować ilość obrażeń .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem