Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #10
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
No w końcu :) Polecam wywiad z Yerzmyeyem i oczywiście mój artek o rozszerzeniu pamięci do A600.. z reszą cały numer jest dobry !
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@twardy, post #1

No i super, aż chce się napisać SUPER WIADOMOŚĆ pomysłpomysłpomysł.
Zamówienie wysłane
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
zamówione. OK Ciekawe tematy.
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
O, właśnie patrzę i widzę że ktoś zaczął opis obsługi Protrackera. :)

Tak czy inaczej ja już zacząłem nieoficjalnie tzw. krótki, "pierwszy kontakt z Protrackerem". Następna część już niebawem. Mam nadzieję że opisy będą się uzupełniać. :)
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
Zamówione!
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
#10 wydana :)
No to teraz dobry zwyczaj każe czekać na nr #11. Kiedy ? ;)
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@MaaG^dA, post #6

Super!Właśnie zamówiłem.OK
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
A darmowa gierka to gdzie ?
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@lda, post #8

[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@jubi, post #9

wtf

2000 biere w ciemno lol ;)
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@jubi, post #9

taki numer to chyba miał wyjść, ale trochę ktoś sobie robi niezłe jaja.
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@jubi, post #9

po raz kolejny benek w akcji :D
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@jubi, post #9

Czy ten numer to jest ten sam numer który można kupić tu?


Nie.
[#14] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@Andrzej Drozd, post #4

Be my guest :) to moj debiut na lamach PPA, wiec prosze sie nie smiac :) W miare mozliwosci bede kontynuowal opis PT, ale koncentrujac sie na obsludze programu, w sensie - nie na komponowaniu muzyki. Poki co :)
[#15] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
Złozyłem zamówienie i co? Lipa. Żadnego potwierdzenia. Nic. Zupełnie nic się nie dzieje. Jak w polskich filmach. :)
[#16] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@Deftronic/..., post #15

Cierpliwości :) Zamówienia realizuję w każdej wolnej chwili. Powinieneś już otrzymać potwierdzenie :)
[#17] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@mailman, post #13

Nie.


Szkoda, bo lubię wywiady z ciekawymi ludźmi z dawnych czasów, nie tylko amigowych. Wydaje mi się, że wywiady to najciekawsze artykuły w portalu PPA i przydałoby się ich więcej.

http://www.ppa.pl/publicystyka/wywiady/
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@grxmrx, post #16

O dotarło. :) Tylko jest problem. Widzę że nie ma możliwości przelania należności korzystając z PayPal? Jeśli tak to zmuszony jestem zrezygnować. :( Za dużo dużo problemów ze zorganizowaniem przelewu w PL, a za przelew banka skasuje mnie 20F. Może dało by się założyć ten PayPal?
[#21] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@Deftronic/..., post #20

Tak. Poprzednio (przy #9) jeśli dobrze pamiętam płaciłeś przez PayPal. Odezwij się do mnie mejlowo - podam namiary.
[#22] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@snajper, post #3

Kolejne pismo zamówione .
[#23] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@waldiamiga, post #5

Zapłacone!
[#24] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@mccnex, post #14

Spoko. Nikt się nie będzie śmiał. Ja też chętnie skorzystam z Twojej szkółki. Mam nadzieję że nasze opisy przyczynią się do większej ilości amigowych muzyków. Amiga RULEZ! :)
[#25] Re: Polskie Pismo Amigowe #10
Przyszło z dzisiejszą pocztą :) EKSPRES :) Wieczorem będzie co poczytać :) Dzięki!
[#26] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@baderman, post #25

Etam ekspres, ja dostałem wczoraj :P
[#27] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@baderman, post #25

moje też dziś przyszło. :) Szacun.
[#28] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@snajper, post #27

hmmmm, na pierwszej (właściwie to drugiej) stronie jest zamieszczona ramka pt. "Konkurs na artykuł", w której na końcu czytamy "Termin nadsyłania artykułów upływa 31 maja 2013 roku". Jeśli to nie chochlik drukarski, to jaki jest sens ogłaszania konkursu, w którym i tak już nikt nie weźmie udziału? :P
[#29] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@snajper, post #28

Numer był wydrukowany wcześniej, a mógł się ukazać dopiero teraz, to nie chochlik.
Jestem w połowie lekturki. Mam taka uwagę - czy nie dałoby się "pomyśleć" żeby nie wychodzić z artykułem na okładkę? Można było dać kartkę (4 strony) więcej, i kursu ProTrackera więcej wtedy by się zmieściło. Wszyscy byliby zadowoleni.
[#30] Re: Polskie Pismo Amigowe #10

@adam_mierzwa, post #29

Mam taka uwagę - czy nie dałoby się "pomyśleć" żeby nie wychodzić z artykułem na okładkę? Można było dać kartkę (4 strony) więcej, i kursu ProTrackera więcej wtedy by się zmieściło. Wszyscy byliby zadowoleni.


Napisz coś więcej, bo nie do końca rozumiem, co masz na myśli.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem