Komentowana treść: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu
[#1] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu
LOL
[#2] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@Valwit, post #1

Dołączam się do "LOL". :)
[#3] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu
Ja też, LOOOL
[#4] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu
Dość dziwny wybór ale vox populi...
[#5] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@_arti, post #4

Vox=25 osób? Lol^2 :)
[#6] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@michalmarek77, post #5

Można prosić o linka z wynikami głosowania?
Chętnie bym zobaczył jak to wyglądało.
[#7] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@Leon, post #6

Też jestem ciekaw tego werdyktu.
[#8] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@BULI, post #7

Ja tak samoOK

A na kogo liczyliście? pomysł
[#9] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@parallax, post #8

A na kogo liczyliście?

A to dobre pytanie. Niby nie miałem kogoś konkretnego na myśli, ale ten wybór mnie zaskoczył.
[#10] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@parallax, post #8

--- Dubel ---

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2013 11:34:26 przez BULI
[#11] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu
"...programistę amigowego światka" - znaczy światka AOS4. W tym świecie S.Archer jest jednym z czołowych progamistów. Pytanie czy najlepszym? Tak chciał lud...
[#12] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu
Zazdrośnicy
[#13] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@michalmarek77, post #5

Tak tak, "Vox populi". Jak w wyborach na prezydenta bierze udział 33% społeczeństwa to też jest "Vox populi". Ot, uroki demokracji.
[#14] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@_arti, post #13

Ciekawe, jaka tutaj była frekwencja. 1% ?
[#15] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@okejokej, post #14

Z tego co wiem to głosowało max 25 osób (bo głosowanie na finałową piątkę odbywało się na AmiWeście), więc chyba grubo poniżej 1%.
[#16] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@recedent, post #15

Ech... to nawet, jeśli liczyć tylko i wyłącznie środowisko OS4, jest to znikoma jego cząstka. To może lepiej byłoby zmienić tytuł na " -||- naszego klubu brydżowego " albo coś w tym guście. Amigowego światka?
[#17] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@_arti, post #13

No ale co z tego? Ci co interesowali sie tematem i chcieli to zagłosowali. Proste. Reszta jak jej zależało - mnie to na przykład obojętne - mogła też to zrobić. Nie zrobiła, więc nie miała wpływu. Jak się komuś z tej grupy nie podoba wybór to za rok pewnie będą mieli okazję wykazać się aktywnością i zagłosować.

A swoją drogą jęczycie wszyscy że zły wybór nie podając nikogo kto bardziej na niego zasługuje. :)

Właśnie, kto w takim razie jeśli nie Simon? Pytam serio, bo temat OS4 średnio mnie interesuje i nie wiem kto tam co robi ciekawego na ten system. Był ktoś od programu Sketch Block, może on?
[#18] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@Deftronic/..., post #17

Znaczy się, będą mieli niewiarygodną okazję wydać parę tysięcy na przywilej oddania głosu? (skoro finał odbywa się na AmiWest... PKP tam nie dojadę ).

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 11:58:44 przez okejokej
[#19] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@okejokej, post #16

A może najpierw poklikajcie w odnośniki i sprawdźcie, w jaki sposób powstały nominacje. Każdy miał szansę...
[#20] Re: Simon Archer zwycięzcą plebiscytu

@mailman, post #19

Każdy miał szansę... znaleźć się w piątce finałowej (tu głosowali internauci). Spośród tej piątki wybierano zwycięzcę na AmiWeście. Tak to rozumiem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem