Komentowana treść: RetroKomp/Load Error - raport
[#1] Re: RetroKomp/Load Error - raport
Ech jak nic za rok trzeba będzie się wybrać ;)
[#2] Re: RetroKomp/Load Error - raport
jakieś stare pecety klasy XT :D
[#3] Re: RetroKomp/Load Error - raport
Jednak sie da ;) Fajny wyważony tekst.
[#4] Re: RetroKomp/Load Error - raport

@eastone, post #3

Oczywiście, że się da :)

Pozdro Mufa :)

PS. Fajna ta moja klawka wireless w A1200, co? OK
[#5] Re: RetroKomp/Load Error - raport

@mccnex, post #4

Dzięki za uznanie :)
[#6] Re: RetroKomp/Load Error - raport
Obaj natomiast odcięli się od teorii głoszonych przez znanego polskiego prowokatora ze świata niebieskiego motyla, sugerujących że powodem braku portu są wady fabryczne hardware produkowanego przez Acube.


Właśnie, dawać tu tego prowokatora i przykładnie ukarać. Najlepszym pomysłem będzie dawanie automatycznie bana tej osobie, wtedy kiedy bana będzie dostawać jubi :)

Przypominam, że MorphOS Team nie wypowiedział się nigdy o wadach fabrycznych Sam 460. Po prostu mamy w MTeamie troche inne priorytety i dlatego portu jeszcze nie ma.
[#7] Re: RetroKomp/Load Error - raport
przynajmniej jakie pozytywy a nie same marudzenie ale szacun dla czlowieka ktory wywala taka kase na sprzet.
[#8] Re: RetroKomp/Load Error - raport

@michal_zukowski, post #6

Miło mi także, że mój największy fan czyta moje komenty od deski do deski :)
[#9] Re: RetroKomp/Load Error - raport

@SzaryWilk, post #7

... i ze spokojem przyjmuje że nie chodzą na nim demoscenowe produkcje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem