• Opis

Komplet ze wszystkim w środku. Są instrukcje i komplet dyskietek pierwszych wydań. Pokazałem najważniejsze elementy.

zamieścił: Iceman27

data: 2013.11.04 19:35

kategoria: Programy i gry / Shadow of the Beast

rozdzielczość: 2048x1536

odsłon: 82

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 3.7 (oceniających: 18)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Shadow of the Beast
Cholera, sam mialem kiedys SotB w oryginale. Kupione w BRD za jakies 70 DM w okolicach premiery......
Dawno przepadlo....
Wspaniala koleckja, wart kazdych pieniedzy. Pelen szacun!
[#2] Re: Shadow of the Beast
Z t-shirt OK
[#3] Re: Shadow of the Beast
Po prostu piękne!
Niezależnie jaki to będzie tytuł - jak jest pudło + folia, to jest nie-sa-mo-wi-te :)

Ja z moimi kilkoma pudełkami bez folii mogę się tylko okryć kołdrą :)

Ale najbardziej i tak jestem dumny z R-Type i Deluxe Paint IV :)
[#4] Re: Shadow of the Beast
Rewelka OK Zestaw wart każdych pieniędzypomysł
[#5] Re: Shadow of the Beast

@parallax, post #4

A ile gwiazdek wart? Śmiało, przyznaj się ile dałeś pomysł
[#6] Re: Shadow of the Beast

@recedent, post #5

Dałem jedną:D A dlaczego?pomysł Żeby nie było monotonii, lubicie nudę? pomysł Tak to chociaż teraz będzie widać z jakim postępem rozświetlają się gwiazdkipomysł
[#7] Re: Shadow of the Beast
Wow, super sprawa, gratuluje ustrzelanie. U mnie na półce musi kiedyś stanąć Another World pierwsza edycja na Ami.
Co do Parallaxa to ...
[#8] Re: Shadow of the Beast
generalnie te gry sa nowe, koszulki nieuzywane, tyle ze bez folii, zakupilem je w jakims zapchlonym magazynie uk. 1 i 2 facet przypadkiem wygrzebał a kupowalem u niego nic nie znaczaca jakas gre nie pamietam na co, spytalem odchcenia co ma jeszcze :D
[#9] Re: Shadow of the Beast

@Iceman27, post #8

Za taką wersję na ebay chcą prawie 3000 kosmosOK
[#10] Re: Shadow of the Beast

@sebbb, post #9

na wiecznosc do kolekcji. zebys wiedzial, probowalem ustrzelic egz ostatnio bo stal za 200 do ost 30 sek. Nie pytaj za ile poszedl. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem