Komentowana treść: Amiga Future 105
[#1] Re: Amiga Future 105
Tego się nie spodziewałem, że w najnowszym Amiga Future może pojawić się recenzja gry "Magic Ball".
Zostałem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Dziękuję osobie zgłaszającej (Mailman?) polskie projekty do redakcji Amiga Future. Gdybym wiedział wcześniej, że tak będzie to dopracowałbym bardziej gierkę tworząc chociażby więcej poziomów. W ogóle wielu polskich programistów "załapało" się na wzmiankę w gazetce co mnie bardzo cieszy. Jak tak dalej pójdzie to może gazetka zacznie wychodzić w naszym ojczystym języku. :) Muszę przyznać, że ta wiadomość poprawiła mi to humorek na koniec dnia.
[#2] Re: Amiga Future 105

@Leon, post #1

teraz to musisz dorobic dalsze etapy :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem