Komentowana treść: Battle Squadron powraca na Amigę!
[#1] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
Nie do wiary.
[#2] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
SuperOK Cena jest zadowalającaOK Fajnie, że pamiętają o AmidzeOK A czy tylko na Battle Squadron się skończy? Oby nieOK Czego sobie i wam życzęOK
[#3] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
Coś wspaniałego! Pamiętam, że razem z "Hybris" była to najbardziej męczona przeze mnie strzelanka. A muzyka z czołówki do dzisiaj powoduje skok adrenaliny. :)
[#4] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Ajuś, post #3

Muzyka rewelka w Battle SquadronOK Oryginał najlepszy, ale ta wersja też niczego sobie pomysł
http://www.youtube.com/watch?v=edDEom5EYXI
[#5] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
No i bardzo dobrze, że przy wydawaniu amigowych remaków, ktoś w końcu pomyślał też o amigowej platformie OK
[#6] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
Battle Squadron, pierwszy tytuł jaki pamiętam, który odpaliłem na mojej A500... ehhhh. Chciałoby się wrócić do tamtych, beztroskich lat. :)
Fajnie, że taka nisza na tego typu gry istnieje. Wszystkie postamigowe rozwiązania powinny być wspierane takimi małymi inicjatywami. Zapewne kupię, gdy dorobię się sprzętu "obecnej" generacji. OK
[#7] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@simka113, post #1

Świetna wiadomość, teraz od użytkowników zależy, czy firma będzie dalej wypuszczać na Amiga OS swoje produkcje. Od dwóch lat, widać coraz więcej takich inicjatyw, może się rozkręci.
[#8] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
Zamówiłem sobie (właściwie żona hehe :D, tylko jeszcze o tym nie wie) wersję DeLuxe.
[#9] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
Bardzo fajnie - oby więcej takich inicjatyw. Z chęcią bym kupił na AmigaOS, gdybym miał stosowny sprzęt ("gdyby babcia miała wąsy..." ;) ). Pozostaje wersja na PC jakby co - sprawdzę demo jak się tym w ogóle steruje.

Swoją drogą - pobrałem sobie z ciekawości archiwum z wersją demo dla OS4 i zajrzałem do plików. Muzyka jest zapisana jako .ogg, ale z dźwiękiem utworów "in game" i "game-over" jest coś nie halo - brzmią trochę tak jakby ktoś zbierał dźwięk z głośników mikrofonem. Nie postarali się z tym, a to była bodaj najprostsza rzecz do zrobienia w ramach konwersji gry.

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2013 13:20:26 przez Ijon_Tichy
[#10] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
a na AmigaRemix właśnie pojawił się nowy remix BSQ. siedzi, pije i chrupki
[#11] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
czy to znaczy, ze Amiga wraca na saluny gier ?
[#12] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@sigma2pi, post #11

TAK
[#13] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!
Moim zdaniem to odgrzewanie bardzo starego kotleta, ale czy to smaczne to każdy chętny sam spróbuje i oceni ;)
[#14] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@sigma2pi, post #11

Naturalnie :D
[#15] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@grxmrx, post #13

Niewazne jaki, niech sie po prostu cos dzieje, jak ludzie zamiast narzekac zaczna kupowac, moze cos sie ruszy i zrobia kolejne nowe produkcje czy kontynuacje. A tymczasem zamowiłem rowniez deluxe
[#16] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@sigma2pi, post #11

Nie, Amiga nie wraca do łask. To raczej jakaś dziwna biznesowa polityka, wygląda na to że łatwiej jest wydać ponownie jakąś starą grę/zrobić sequela niż ryzykować kasę na produkcję zupełnie nowego IP - takie są moje odczucia.
[#17] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#18] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Gżegżółka, post #16

chyba zalezy od sprzedazy prawda? Ilu amigowcow siegnie do kieszeni i kupi gre. Zawsze to jakis sygnal dla innych ze mozna cos na nich zarobic. Inaczej bedziemy sie cieszyc tylko sterownikami do jakiegos kolejnego urzadzenia i kolejnym wspanialym portem gry ogranej na pc 20 lat temu.
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#21] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#22] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#23] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@parallax, post #22

zamiast sadzic opowiesci dziwnej trescie o kotlecie i kardiologu. Ciekaw jestem ilu z was to kupi. W koncu naczytalem sie mnostwa tekstu ze wielu chce reanimacji amigi na rynku, a to jest jakis krok chyba nie?:)
[#24] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Iceman27, post #23

Nie mam AmigaOS, więc nie kupię.
[#25] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Ender, post #24

Nowe gry jakiekolwiek by nie powstaly to raczej nie rusza na innym systemie, nie wydaje mi sie aby ktokolwiek wypuszczal cos na amige 500 czy gola 1200
[#26] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Iceman27, post #25

Kupiłbym, bo cena mi pasuje, ale wersję dla MorphOS-a. No chyba, że MorphOS stanie się częścią AmigaOS lub odwrotnie, ale to niemożliwe. Jestem za nowymi wersjami gier, które pamiętamy z klasyka, ale dostosowanymi do współczesnych maszyn. A może masz pomysł jak sprawić, żeby był jeden wspólny system? Podejrzewam, że nie, więc nie kupię, bardzo żałuję.
[#27] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Ender, post #26

ale chyba nie przeszkadza miec 2 systemy na roznych dyskach , kartach pamieci i itd. co to dzis za problem jedno i drugie kosztuje grosze:)
[#28] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Iceman27, post #27

[#29] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@Iceman27, post #27

No to widać że nie wiesz co to jest AOS4.x i MOS 3.x
[#30] Re: Battle Squadron powraca na Amigę!

@KJB, post #29

niepotrzebna mi ta wiedza do niczego, mialem na mysli to ze mozna miec na przenosnych kartach pamieci rozne systemy . ja mam 2 dyski i karte cf z roznymi systemami wczesniejsze starsze, wiec do roznych potrzeb dostosowane. Nie zagłebiam sie w tematyke bo amiga sluzy mi tylko do grania? pomysł
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem