Komentowana treść: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
[#1] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
Świetne zdjęcia :) Fajnie wyszły screeny ze Scali :) OK
[#2] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
Stare dobre czasy mi sie przypomnialy jak bylem mlody bardzo mlody,jak ten czas leci,czlowiek stary juz jest prawie 40 na karku a dalej jestem naiwny jak dziecko ze amiga odzyje ;)
[#3] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
Sporo ciekawych zdjęć OK Ale miejsca, to tam za wiele nie mieliście chybapomysł Każdy grał na swoim sprzęcie, czy dało radę wypożyczyć, żeby sobie pograć? pomysł
[#4] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@parallax, post #3

Superfroga tam nie bylo, wiec sie tak nie interesuj, bo kociej mordy dostaniesz OK
[#5] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
Spoko. :D

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2013 13:18:12 przez Deftronic/...
[#6] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@mccnex, post #1

Fajnie to wszystko wyszło, galerii i zdjęć coraz więcej, ja osobiście cieszę się że mogłem poznać choć część osób które czasem udzielają się an forum, i parę ładnych godzin spędziliśmy razem przy naszych Amigach tj. Francdt, Tom Rain, Tfardy, okazję przekonać się o potędze Atari Falcon 060 dzięki uprzejmości Pitera i Bartka030, mogłem zobaczyć jak działa MorphOS prezentowany przez Krashana i pampersa, zapalić z XTD, Pinokiem czy Lotharkiem. Z twarzy poznać choć Sachego, mccnexa (który sam podobno nie wie jak to wymówić), Loakatego. Część ksywek już mi powylatywała z głowy bo Ci mistrzowie od kebaba od rana nalewali. Tak że bardzo pozytywnie i jak się uda to oczywiście za rok obowiązkowo. Pozdrawiam wszystkie wymienione jak i niewymienione osoby na imprezie!

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2013 14:19:08 przez Raybeez
[#7] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@selur, post #4

Jak nie było żaby !! przecież była - na zdjęciu po lewej od tego dużego telewizora z piłką nożną przed prezentacją A X1000 na bigscreenie . Widać wyrażnie " Suuuuper Żabe " :D.

Nawet ja jestem obok Rafała . Zdjęcia bardzo fajne . I jak życie pozwoli to do zobaczenia za rok - no i jak oczywiście organizatorzy zadecydują. :D
[#8] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@parallax, post #3

Raczej do większości ( myślę że do jakieś 80% kompów ) był dostęp i można było sobie obadać zarówno system jak i gierki .
Ja byłem krótko bo jakieś 6 godzin, i nie zdążyłem sobie zbyt wiele oooooguglać . Szkoda .
Pozdrawiam :)
[#9] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@Piotr Myszkowski, post #7

Widział na zdjęciach, że Superfrog był odpalony, to była prowokacjapomysł
[#10] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@parallax, post #9

TomRain na pewno miał na którymś ze swoich kompów -żabę, można było sobie pograć jeśli ktoś by chciał, myślę, że nnie byłoby problemu .

Także jednak bądź co bądź " żaba " była

i . :D
[#11] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@SzaryWilk, post #2

...prawie 40 na karku a dalej jestem naiwny jak dziecko ze amiga odzyje

Mi brakuje roku do czterdziestki i nie czekam na to żeby Amiga odżyła, bo nie pamiętam żeby kiedykolwiek umarła. :) To my decydujemy czy umarła czy nie. W mojej świadomości i moim świecie żyje i ma się lepiej niż kiedykolwiek w ostatnich 15 latach. Nigdy wcześniej nie była tak bliska MOJEMU wyobrażeniu idealnej Amigi. Oczywiście wszystko zależy od tego kto co nazywa "Amigą". Ale o tym lepiej nie dyskutować, bo wiadomo, że takie dyskusje nie mają końca i przyczyniają się do szybszego siwienia. :)

Szkoda, że na zabawę Amigą nie ma teraz tyle czasu co kiedyś. :( To największy mój ami-problem.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 09:39:56 przez MDW
[#12] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@MDW, post #11

MZ firma amiga cos tam powinna rozwijac linie nowych modeli ale tez stworzyc cos ala klasyk typu nat ami a nie bujac w oblokach,stworzyc system tak jak apple w ktorym komputer jest tylko instrumentem do zarabiania dla firmy np na sprzedazy oprogramowania,muzyki itd itp.
[#13] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@SzaryWilk, post #12

Moim zdaniem powinna wypuścić tanie "coś" a la Raspberry z pakietem gierek retro. I strumyk tych odświeżonych retrogierek żeby był.
A sam komputerek reklamowany jako domowy, dla hobbystów, retro, osobisty. Takie "hipster-machine" ;)
Tu przykładowo "Fuze" link
[#14] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@adam_mierzwa, post #13

Tylko zeby to bylo biale i z napisem amiga ;).Niestety wlodarze amigi nie rozumieja tego oni sa na innym poziomie amimatrixa niz my ;)
[#15] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@SzaryWilk, post #14

nie ma takiego czegoś jak włodarze amigi
[#16] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
FB to zuo. Nie można by było gdzieś indziej tego wrzucić? Nie każdy ma konto na fb i zapewne nie chce mieć. Ups...niedoczytałem :D. Ale i tak omijam twaszoxiąszkę z dala.

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2013 13:26:03 przez amper
[#17] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
"THIS LINK IS BLOCKED!" - to żem se obejrzał.
[#18] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@APC74, post #17

To nie wiem kto Cie blocked bo ja własnie se obejżałem bez logowania. Pogadaj ze swoim prowajderem neta. :D
[#19] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@APC74, post #17

Prawdziwych amigowcow nie blokuja ;).
[#20] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@SzaryWilk, post #19

Prawdziwych amigowcow blokuja na ppa mowie o mnie ha ha ha.
[#21] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError
ze zdjęć widać że impreza była fajna
[#22] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@martinflash, post #21

Ja dodam tylko od siebie ze jak te czasy sie zmieniaja,kiedys nie bylo do pomyslenia zeby na jednej imprezy byly amigi,atari czy inne kompy ;).
[#23] Re: Obszerna galeria z RetroKomp/LoadError

@SzaryWilk, post #22

Większość ludzi z wiekiem nabiera rozumu. Krótkie spodenki już za małe. Krew stygnie. I wiemy że bratobójcze walki nic prócz guzów i siniaków nie dają. :)

Ale wystarczy wejść na jakieś forum o współczesnych komórkach czy konsolach, by zobaczyć jak kolejne pokolenie smarkaczy skacze sobie do gardeł. Moda na przechwalanie się i obrażanie innych trwa. W porównaniu z nimi na PPA wszyscy wszystkich lubią i szanują. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem