Komentowana treść: ACA 500 nadchodzi
[#31] Re: ACA 500 nadchodzi

@ITU, post #30

Właściwie, to z dokumentacji sprzętu wygląda na to, że sam hardware wspiera hot-plug karty CF w slocie AUX, ale sterownik jest zwykłym sterownikiem kontrolera IDE kompatybilnego z Gayle, więc nie obsługuje takiej sytuacji.
[#32] Re: ACA 500 nadchodzi

@mccnex, post #29

[#33] Re: ACA 500 nadchodzi
Uwaga! ACA-500 nie działa z rewizją 3 płyty głównej A500. Z kolei ACA-1220 wyprodukowane przed 6 września 2013 roku wymagają uaktualnienia firmware, aby zadziałały z ACA-500.
[#34] Re: ACA 500 nadchodzi

@mailman, post #33

Uwaga! ACA-500 nie działa z rewizją 3 płyty głównej A500

To oficjalna wiadomość od producenta?
Tak czy inaczej to nie jest dobra wiadomość.
mam nadzieję, że niedługo pojawi się info jak można będzie obejść ten problem bez zmiany płyty głównej w A500.

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2013 08:24:57 przez BULI
[#35] Re: ACA 500 nadchodzi

@BULI, post #34

Pewnie jak zwykle - odesłać sprzęt do Jensa.
[#36] Re: ACA 500 nadchodzi

@BULI, post #34

Ale za bardzo nie ma się czym przejmować. Rev. 3 w Polsce jest od kilku do maksymalnie kilkunastu działających płyt. Ona była w pierwszych Amigach RED LED i to z mechaniczną klawiaturą NMB, i to tylko też we wczesnych egzemplarzach, nie we wszystkich. Do dzisiaj przetrwało w PL może kilkanaście sztuk.
Ja mam co prawda taką, niech podniesie rękę kto jeszcze
[#37] Re: ACA 500 nadchodzi

@flops, post #36

ja miałem taką z osem 1.2
[#38] Re: ACA 500 nadchodzi

@ITU, post #17

A czy jest możliwe używanie 2 MB chip na płycie, 2 MB pod klapką i 2 MB na karcie turbo?
[#39] Re: ACA 500 nadchodzi

@Ender, post #38

Ja w pluskwie mam 2MB Chip i 2MB Fast.
[#40] Re: ACA 500 nadchodzi

@ITU, post #39

Czyli w sumie z turbo 4MB, czy 6 MB? A o co chodzi z tą informacją mini mega chip przy Indivision ECS? W sumie to przydałby się pakiet ACA500 + Indivision ECS jako bundle, no ale to takie przedświąteczne marzenie.
[#41] Re: ACA 500 nadchodzi

@Ender, post #40

Ja do pluskwy zapakowałem Indi ECS, póki co kabel mam nieładnie za zewnątrz poprowadzony, ale z czasem coś porzeźbię. Cena Indi ECS została niedawno kolejny raz obniżona o kilka złotych ;)

C do pytania, to po odpaleniu Amigi bez s-s pokazuje mi 2MB Chip i 1,5MB Fast.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem