Komentowana treść: Openal dla MorphOS-a
[#1] Re: Openal dla MorphOS-a
Prawdę mówiąc to jakaś wersja OpenAL dla MorphOSa była już wcześniej. Sam jej nawet używałem ale zrezygnowałem, bo w jakimś tam specyficznym przypadku, się wieszała.
[#2] Re: Openal dla MorphOS-a

@MDW, post #1

Dobra, jak to zainstalować. Widzę tylko pliki z rozszerzeniami h, c, o. Mam sobie to skompilować?
[#3] Re: Openal dla MorphOS-a

@waldiamiga, post #2

Dobra, jak to zainstalować

Nijak, BSzili po prostu skompilował bibliotekę statycznie (plik libopenal.a), więc to archiwum przyda się jedynie programistom. Ot kolejny szybki porcik czegoś tam z Linuksa, rzucony w tłum...
[#4] Re: Openal dla MorphOS-a

@MorphOS_pl, post #3

Ooo!!?? A na mosie mieło nie być takich szybkich portów z Linuksa
[#5] Re: Openal dla MorphOS-a

@TomK, post #4

Cóż poradzić, kiedy ktoś się uprze...

P.S. Komentarz może być tylko jeden: "Świetna wiadomość!"
[#6] Re: Openal dla MorphOS-a

@TomK, post #4

Dokładnie, też jesteśmy zasmuceni
Ale na usprawiedliwienie BSzili przemawia fakt, ze może z tego portu skorzystać jedynie programista.
[#7] Re: Openal dla MorphOS-a

@wali7, post #6

Co z tego, jak im to tylko ułatwi portowanie innych rzeczy z linuxa?
[#8] Re: Openal dla MorphOS-a

@TomK, post #4

miało nie być portów oprogramowania użytkowego a nie bibliotek do gier, wszystko się zgadza
[#9] Re: Openal dla MorphOS-a

@Mir3k, post #7

Ja bym rozróżnił portowanie (czyt. dopasowanie, zoptymalizowanie kodu pod kątem systemu i sprzętu) od portowania/kopiowania (czyt. szybkiego, zabugowanego, niezoptymalizowanego przenoszenia oprogramowania na inny system, sprzęt, nie zwracając uwagi na prędkość i jakość działania, bo sprzęt zawsze można, ba trzeba wymienić jak za wolno).
[#10] Re: Openal dla MorphOS-a

@Mir3k, post #7

Smutek pozostanie :)
[#11] Re: Openal dla MorphOS-a

@TomK, post #4

A jaka to różnica? To i tak jest przydatne Amidze jak umarłemu kadzidło.
[#12] Re: Openal dla MorphOS-a

@Pinto, post #11

Amidze niepotrzebne bo juz umarla, za to MOSowi moze sie przydac :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem