Komentowana treść: YAM 2.9
[#1] Re: YAM 2.9
Program świetny ale u mnie wygyrywa Simple Mail. Trzeba autorowi zrzucić się na tego IMAPa. Nie wiem, jak w XXI w można używać poczty w POPie
[#2] Re: YAM 2.9

@_arti, post #1

jakiemu autorowi?
imap by sie przydal, ale ja akurat i tak przy pop3 zostane. yam jest u mnie na koncu lancucha i archiwizuje maile :)
[#3] Re: YAM 2.9

@_arti, post #1

Ja tam używam i nie potrzebuję nic więcej Ew. czasem korzystam z poczty przez przeglądarkę i jest OK.
[#4] Re: YAM 2.9
Nadal nie poprawili błędu kodowania AmigaPL->UTF-8 dla maili wysyłanych.
No trudno.
[#5] Re: YAM 2.9

@pekdar, post #4

a zglaszales? ja nie pamietam jakiejs dyskusi o tym na liscie, a amigapl tez pewnie malo juz kto uzywa (na szczescie)
[#6] Re: YAM 2.9
Jakby ktoś miał problemy z instalacją i nie potrafił poprawić obecnego skryptu instalacyjnego to do pobrania ze strony autorów jest zaktualizowany plik pozbawiony błędów:

http://yam.ch/export/HEAD/trunk/doc/Install-YAM
[#7] Re: YAM 2.9

@Valwit, post #5

Właśnie zgłosiłem. Czekam na akceptację.
Ja używam od zawsze AmigaPL. Przesiadka na ISO wymaga trochę pracy. Poza tym mam bardzo mało czcionek z ogonkami w ISO.
Pewnie kiedyś będę musiał zmigrować na ISO lub UTF. Póki co z AmigaPL pracuje mi się dobrze.
[#8] Re: YAM 2.9

@Tom3k, post #3

Jak tylko program pocztowy i czasami przez przeglądarkie, to spoko. Ja mam co najmniej 7 urządzeń, w 3 lokalizacjach, gdzie muszę mieć dostęp do poczty (jednym z nich jest moja A4000) i bym chyba zgłupiał musząc męczyć się z POP3...
[#9] Re: YAM 2.9

@pekdar, post #7

fonty masz z ttfengine. kwestia strony kodowej
[#10] Re: YAM 2.9

@_arti, post #1

Program świetny ale u mnie wygyrywa Simple Mail. Trzeba autorowi zrzucić się na tego IMAPa. Nie wiem, jak w XXI w można używać poczty w POPie

A można można. Ja używam, bo nie lubię IMAP-a.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem