Komentowana treść: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
[#1] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
Bardzo lubię ten rodzaj grafiki! Przypomina jako żywo Flashbacka oraz Benefactora. Widać, że Święty Mikołaj w tym roku przygotował dużo prezentów dla miłośników Amigi klasycznej szeroki uśmiech Putty Squad testowałem trochę, ale chyba ta gra przyciągnie mnie na dłużej.
[#2] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
Wygląda ciekawieOK Dzisiaj się potestujepomysł
[#3] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
Ktoś przeszedł drugi etap?
[#4] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
Sterowanie mnie zniechęciło.
[#5] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
Kolejna bardzo pozytywna wiadomość, ami-świeta pełne nowych gier :) i to nie byłe jakich, a w dobrej jakości. Ciekawe czy będzie instaler pod whd?
[#6] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej

@Gżegżółka, post #5

eh przydlabysie joypad, jutro jaki podepne i popykam na udawanej amidze online na ami tv :)
[#7] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej

@Hexmage960, post #1

Grafikę Flashbacka oraz Benefactora bardzo mi się podoba, ale ta na screenach mnie nieprzekonuje- sprawdzę na prawdziwej amidze, to ocenię.
Bez względu na to czy się mi spodoba czy nie, bardzo dobrze, że wychodzą nowe rzeczy OK

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 19:27:58 przez BULI
[#8] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
__________EDIT____________
No nie wiem, na emulatorze nie działa.
Poświęciłem 20 minut na próby uruchomienia tego; wystarczy mi.

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 23:47:49 przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM
[#9] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #8

Jak wy macie pokonfigurowane to WinUAE, że macie takie problemy? Z dyskietek poszło bez najmniejszego zgrzytu na podstawowej konfiguracji dla A1200. Na prawdziwej 68040 też hula...

Z pierwszą częścią miałem problemy, że się wieszała po intrze, ale wówczas problemem była stara wersja komendy CloseWB, która działała tylko na ROM 1.3.
[#10] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej

@mailman, post #9

Działa tez po przegraniu na hdd. Żadnych problemów.
[#11] Re: Enemy 2 - nowa gra dla Amigi klasycznej
Ze strony gry można pobrać uaktualnienie do wersji 1.26.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem