Komentowana treść: Wazp3D 4.2 beta 55
[#1] Re: Wazp3D 4.2 beta 55
Testuje od wczoraj na swoim PowerBooku. Komercyjne gierki (Shogo, WipeOut) nie chcą zabanglać ale będę jeszcze z nimi walczył.
[#2] Re: Wazp3D 4.2 beta 55

@waldiamiga, post #1

U mnie też właściwie nic pod Warp3D pod tym Wazpem nie ruszyło. W dokumentacji są wymienione aplikacje, które działają ale ich akurat nie sprawdzałem.
[#3] Re: Wazp3D 4.2 beta 55

@MDW, post #2

Twoje demka też nie działają.
[#4] Re: Wazp3D 4.2 beta 55

@waldiamiga, post #3

No właśnie te crapy też sprawdzałem. :) Kiedyś można byłoby to poprzerabiać żeby było pod MorphOS+TinyGL, a nie WarpOS+MiniGL. Tylko słabo mi się robi na samą myśl, że miałbym zaglądać do tego... tego... nie nazwę tego kodem. :) Lepiej ten czas przeznaczyć na coś nowego, znacznie bardziej rozbudowanego, ciekawszego.

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2014 19:38:48 przez MDW
[#5] Re: Wazp3D 4.2 beta 55
A tak z ciekawości, jak wygląda sprawa z Warpem i kartami z R300? Ktoś z MOS Team pracuje nad tym i można się spodziewać aktualizacji, czy jedyną metodą odpalenia softu 3d z klasyka będzie zachomikowana karta z R200?

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2014 23:41:51 przez wali7
[#6] Re: Wazp3D 4.2 beta 55

@waldiamiga, post #1

Ughh, chwilke mnie zeszło... wygląda na to że jeszcze kawał pracy przed autorem.
Becher Rescue - ok
Soms Xmas - nok
MicroBee3D - ok
Planet - ok
Skulpt3d - ok
Warsow - ok
ShogoMAD - nok
Wipeout - nok
Dema Storm Mesa - nok (!!)
Scenowe demka - w większości nok.
[#7] Re: Wazp3D 4.2 beta 55

@wali7, post #5

Raczej nie widze sensu żeby team się tym zajmował ... Imo lepiej meczyc autora Warp3d ;)
[#8] Re: Wazp3D 4.2 beta 55

@waldiamiga, post #6

Dema Storm Mesa - nok (!!)
Scenowe demka - w większości nok.


Storm Mesa - dostanie inne libsy, może zagada
Demka - Możliwe nie chcą banglać bo nie mam ustawionego odp. trybu graficznego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem