Komentowana treść: Epsilon opisuje DigiBoostera 3
[#31] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#32] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#33] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#34] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#35] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@MorphOS_pl, post #26

No chyba już wiesz że jestem troszkę złośliwy Ale jednak pewnych granic nie przekraczam, a przynajmniej tak myślę I wiesz że w drugą stronę też są złośliwości nieraz i nie dwa

Szkoda że sprzedają wszystkie trzy razem bo osobno może byłoby taniej. Jak myślisz?
[#36] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@TomK, post #35

Szkoda że sprzedają wszystkie trzy razem bo osobno może byłoby taniej.

Nie byłoby.
[#37] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@TomK, post #35

Osobno byłoby drożej. Pomyśl sobie, co by było gdybyś miał (lub może masz), dostęp do trzech różnych komputerów i na każdym chciałbyś użyć DigiBoostera?
Załóżmy że jesteś zapalonym twórcą muzyki i z braku czasu tworzysz w wolnych chwilach muzykę w różnych miejscach. U siebie na AOS4, u kogoś na MOSie i w pracy na WinUAE. Wtedy musiałbyś zapłacić 3x drożej.
A tak masz świetny program za 1/3 ceny. I już. :)
Pomyśl, DigiBooster już teraz jest za 1/3 ceny.
[#38] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#39] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#40] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#41] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@TomK, post #33

A po co mi na systemy których nie używam?


Jak będziesz coś tworzył i Ci padnie sprzęt pod AOS4.x, to możesz dokończyć pod UAE i AOS3.x :)
Taki tylko przykład, pomijam że kiedyś może się skusisz na MOSa (albo MOSowca na AOS4.x) i nagle się okaże że miło jest mieć 3 wersje :)

Możo osobno byłoby taniej



To już pytanie do wydawcy chyba, spróbuj, może trochę zaoszczędzisz na zakupie :)
[#42] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#43] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#44] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@wali7, post #10

Dobra myśl. Kupi się tylko pudełko - co prawda ciasne, ale własne.

[#45] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@recedent, post #44

OK
[#46] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@recedent, post #44

szeroki uśmiech
[#47] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@recedent, post #44

No jakaś mania pudełek
[#48] Re: Epsilon opisuje DigiBoostera 3

@recedent, post #44

Moja kopia zakupiona w RetroAmi dzisiaj doszła szeroki uśmiech

Pudełko jest mniejsze niż na wskazanym obrazku ale całość jest wydana bardzo porządnie. Cieszę się z tego zakupu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem