Komentowana treść: Amiga Games Award 2013 - wyniki
[#1] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki
Wygrali moi faworyci :) jeśli chodzi o klasyka.
[#2] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki

@Gżegżółka, post #1

Zasłużenie wygrał M.A.C.E. OK Jedna z najlepszych gier ostatniego czasu na AmigęOK
[#3] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki
Idealnie wytypowalem 2 pierwsze miejsca, bo zdecydowanie obie gry odstaja od reszty "swiata" pod wzgledem wykonania i to widac na kilometr. Natomiast w Enemy 2 drazni mnie grafika, jest taka jakas nijaka.. Gdyby tylko zatrudnili lepszego grafika..

Battle Squadron Collectors Edition - slaby odgrzewany kotlet ale na NeoAmi nic lepszego nie wychodzi, wiec pewnie dlatego ma wysoka pozycja.
[#4] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki

@selur, post #3

Nie jestem zaskoczony takim wynikiem na klasyczną Amigępomysł Putty Squad jak i Solid Gold trzymają poziomOK
[#5] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki

@Gżegżółka, post #1

Jakiego klasyka, ja Ciebie proszę, jeszcze Jubi i koledzy zejdą na zawał, klasyczny zawał

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 18:59:52 przez Ender
[#6] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki

@selur, post #3

Fakt - Enemy 2 to nie Flashback jeśli chodzi o design i styl, ale jak się przyzwyczaisz to ta gra wciąga do samego końca - świetnie połączenie akcji, eksploracji i rozwiązywania zagadek.
[#7] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki

@Gżegżółka, post #6

W Enemy2 odrzucilo mnie sterowanie Gdyby to rozlozyc na klawire i joypad cd32 byloby o niebo lepiej .
[#8] Re: Amiga Games Award 2013 - wyniki

@twardy, post #7

Owszem sterowanie jest "dziwne" i odstrasza, ale warto się chwilę pomordować, bo gra ma klimat OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem