Komentowana treść: Speed Dreams dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Speed Dreams dla AmigaOS 4.x
No i proszę. BSzili portuje na wszystkie NeoAmigowe systemy. Gierka fajna, mnie osobiście się w nią lepiej gra niż w Torcs.
[#2] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#4] Re: Speed Dreams dla AmigaOS 4.x
Uważam, że gra godna uwagi, tym bardziej, że na Amidze nie ma zbyt wiele gier tego typuOK Polecam nie tylko miłośnikom symulatorów pomysł OK
[#5] Re: Speed Dreams dla AmigaOS 4.x

@parallax, post #4

Oczywiście odpaliłeś i przetestowałeś? Bo z tego co czytałem to na Sam 667MHz gra osiąga zawrotną klatkę na 6 sekund przy minimalnych detalach i rozdzielczości. Myślę że to nawet na X1000 nie jest grywalne.
[#6] Re: Speed Dreams dla AmigaOS 4.x

@waldiamiga, post #5

W tym kontekście tytuł gry brzmi jak szyderstwo Poczekamy na kolejne wersje portu.
[#7] Re: Speed Dreams dla AmigaOS 4.x

@adam_mierzwa, post #6

Ot nawet na mosie z szybszym 3d szału nie ma ... wiec raczej na os4 cudow bym sie tez nie spodziewal
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem