Komentowana treść: MorphOS 3.5
[#91] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#92] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#93] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#94] Re: MorphOS 3.5

@pini, post #79

To dowód, że tani sprzęt nic nie zmieni. Może tylko na chwilę zwiększyć zainteresowanie sympatyków...


Prędzej zmieni coś tani, niż drogi.
[#95] Re: MorphOS 3.5

@pini, post #79

To dowód, że tani sprzęt nic nie zmieni. Może tylko na chwilę zwiększyć zainteresowanie sympatyków...

U mnie zmienił. A chwila zainteresowania MorphOSem trwa u mnie już jakieś 10 lat.
[#96] Re: MorphOS 3.5

@Voyox, post #9

Przy tym tepie za 2 lata będzie wersja 9.7...


Dwa lata? Kilka miechów daje

Ale w sumie bardzo dobrze.

Byłoby bardzo dobrze, jak by zmiany w numeracji systemu były adekwatne do zmian w samym systemie, co w mojej ocenie zmiany są zbyt kosmetyczne żeby przeskakiwać od razu na cały numerek
[#97] Re: MorphOS 3.5

@MDW, post #95

A chwila zainteresowania MorphOSem trwa u mnie już jakieś 10 lat.

U mnie zdecydowanie krócej, od MorphOSa 2.2
[#98] Re: MorphOS 3.5

@waldiamiga, post #97

A u mnie trwa od samego początku, niestety do wersji 1.4.5, ponieważ na razie nie ma wyższej dla klasykowców.pomysł :/ czerwona kartka
[#99] Re: MorphOS 3.5

@Andrzej Drozd, post #98

Ale jest szansa, że to się wreszcie zmieni.
[#100] Re: MorphOS 3.5

@parallax, post #96

Jezeli wypuszczenie wersji na laptopa jest dla Ciebie mala zmiana...
0.x - wersje dla programistow
1.x pierwsze wersje dla uzytkownikow
2.x nie chce mi sie zmian wypisywac jakie byly, ale byla to duza ewolucja/przeskok
3.x "amigaos" dla laptopa
a teraz to moze sie krecic to i do 3.332.... wazne by sie cos zmienialo, dochodzily nowe rzeczy
[#101] Re: MorphOS 3.5

@stefkos, post #100

poza tym - rewizje nieparzyste to bugfixy a parzyste dostarczają nowe rzeczy...
[#102] Re: MorphOS 3.5

@Andrzej Drozd, post #98

(...) niestety do wersji 1.4.5, ponieważ na razie nie ma wyższej dla klasykowców.


[#103] Re: MorphOS 3.5

@parallax, post #96

No coż ci poradze że pewnien system rozwija się tak wolno ...
[#104] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#105] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#106] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#107] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#108] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#109] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#110] Re: MorphOS 3.5
CZy aktualizacja do 3.5.1 jest wymagana na PB 5.8, czy tez mozna ja sobie darowac jesli nie widac zadnych problemow?
[#111] Re: MorphOS 3.5

@Phibrizzo, post #110

Na MorphZone Piru pisze:

Zalecałbym aktualizację do 3.5.1. Problem występujący w wersji 3.5 może objawić się później, w zależności od podłączonych urządzeń USB.
[#112] Re: MorphOS 3.5

@Phibrizzo, post #110

Dobrze wrzucić nowszą wersję, przy czym z tego co mi wiadomo wystarczy sam boot.img podmienić.
[#113] Re: MorphOS 3.5
wow, szybko ta aktualizacja 3.5.1 OK
[#114] Re: MorphOS 3.5
Czy wersje jedno procesorowe PowerMaców 7,2 też są wspierane (oczywiście po wymianie karty graficznej na radeona) ?
[#115] Re: MorphOS 3.5

@Bigo, post #114

tak, ilosc prockow ma drugorzedne znaczenie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem