Komentowana treść: AmiParty XIV - już za dwa dni...
[#1] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Mnie jednak chyba niestety nie będzie, finansowo się nie wyrobię. Za utrudnienia przepraszam.
Może następnym razem... ;(
[#2] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Polecam! Obecność na tym wydarzeniu znakomicie wpływa na nerki, serce, nogi, ręce i mózg, a nie, nie, rozpędziłem się - na mózg nie.
Warto.
[#3] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Niestety korporacja wymaga pracy akurat w tę sobotę.
Udanej zabawy!
[#4] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@il_capitano, post #2

Dobrze, że nie wymieniłeś wątroby Chętnie bym wleciał, ale 1200 km w dwie strony to jednak trochę sporo. Życze udanej zabawy. Trzeba pomyśleć w końcu o jakimś meetingu w wielkopolsce/ziemi lubuskiej.
[#5] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Bawcie się dobrze ludziska, ściskam wszystkich mocno w pupę.
[#6] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Mnie też niestety nie będzie Weekend już zaplanowany, może innym razempomysł
Życzę udanej zabawy i wylaniu kondensatorów pomysł
[#7] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Aaa, chcialoby sie byc! Ale za rok bede na bank. Mam wielki plan aby po powrocie do Kraju obiechac wszystkie mozliwe zloty i nadrobic stracone lata OK Dobrej zabawy!
[#8] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@Eith, post #7

obiechac wszystkie mozliwe zloty i nadrobic stracone lata


Rozumiem to , Dublin to bardzo zacofane miasto , jak i cała IE tutaj C= czy Amiga to dla większosci wielka niewiadoma liczy sie tylko Iphone najlepiej w wersji 5s i stado kolorowych biegaczy na ulicach
[#9] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@il_capitano, post #2

Serce ? rece ? Ciekawe. Do zobaczenia na wiosne. :)
[#10] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@sand, post #9

Chyba o to chodzi pomysł

"'Żal duszę ściska, serce boleść czuje"
[#11] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@stachu100, post #3

ech :(
[#12] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@oldskool, post #8

Zacofane owszem, mam przyjemnosc pracowac u glownego dostawcy telekomunikacji i naprawde infrastruktura informatyczna jest niezle zacofana w stosunku do PL to i inne rzeczy No i nie ma zlotow Amigowych (chyba ze 2 osobowe u Leona :D ) co to ma byc?
[#13] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@Eith, post #12

będę w sobotę bo mam niedaleko
czy będzie może jakiś spec od elektroniki żeby zobaczyć moją stację fdd 5.25 która nie działa?
[#14] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@podolski_jp, post #13

Co prawda Staszka niestety nie będzie ale przywieź. Stację lutowniczą i jakiś multimetr wezmę - może się uda coś zrobić.
[#15] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@Eith, post #12

Offtop:
Oj no już takie nie jest zacofane. Mam przyjemność od niedawna mieszkać. Nawet nabyłem a600 w nieskazitelnym stanie. Więc ktoś coś wie. A I mam kolegę który pracował w Atari ;] w dawnych czasach. Ale do tego nie wypada się przyznawać.
[#16] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Już za trzy godziny otwieramy Party Place. :)
[#17] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...

@Jenot, post #16

Wrzucajcie co jakiś czas zdjęcia, to się będzie doglądywaćpomysł OK
[#18] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
I już tylko godzina :P
[#19] Re: AmiParty XIV - już za dwa dni...
Ktoś będzie jutro jechał przez Lublin i ma może wolne miejsce?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem