• Opis

dzieki jednemu z uzytkownikow portalu za "smieszna" kwote mam go w swej kolekcji. Oscar niestety bez folii ale reszta towarzystwa noweczki w fabrycznej

zamieścił: Iceman

data: 2014.02.26 09:38

kategoria: Programy i gry / Iceman

rozdzielczość: 2048x1536

odsłon: 64

komentarzy: 10

Ocena użytkowników: 2.7 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Kolejna fotka tym razem oscar
5OK
[#2] Re: Kolejna fotka tym razem oscar
Dzisiaj nie oceniam
[#3] Re: Kolejna fotka tym razem oscar
Oscar bez folii psuje wszystko,daje jeden !
[#4] Re: Kolejna fotka tym razem oscar

@teo, post #3

bardzo oryginalne !
[#5] Re: Kolejna fotka tym razem oscar
Jakiś czas temu na EAB pytałem sie o Oscara, ponoć płytka z grą w wersji bez Diggers'ów to prawdziwy rarytas. Ktoś tam nawet szuka dobrej jakości okładki od płyty (przód i tył).
[#6] Re: Kolejna fotka tym razem oscar

@Gżegżółka, post #5

moze byc ze to rarytas teraz, kiedys mialem okazje u nas go na byc za 35zl i nie chcialem bo wolalem kupic inne "unikaty" ktore nimi wcale nie sa . Teraz niestety odczulem po kieszeni moja zla decyzje . Chociaz te gry co na foto tez sa jako folie rarytasami
[#7] Re: Kolejna fotka tym razem oscar

@Iceman, post #6

Świetna kolekcjapomysł No i Shadow Fighter OK
[#8] Re: Kolejna fotka tym razem oscar

@Iceman, post #6

Generalnie Oscar jest grą mocno średnią, ale ma też swoją legendę. Otóz na CD32 był sprzedawany w zestawie z grą Diggers, albo były dodawane do konsoli jako tytuły startowe. Oscar w wersji pojedyńczej płyty bez dogranych innych gier działa podobno tylko w NTSC i był planowany na rynek amerykański, jak wyszło z cd32 w stanach to chyba każdy wie. Goście z HOL'a na pewno by się ucieszyli z skanów okładki do swojej bazy. Przeszukjąc google pod względem gier nie udało mi się znaleźć Oscar'a w wersji "samotnej", zawsze to był zestaw. Choć kto wie, może na EAB'bie w przepastnych czeluściach serwera FTP obraz płyty by się znalazł.
[#9] Re: Kolejna fotka tym razem oscar

@Gżegżółka, post #8

Mały update - ponoć nikt nie widział pudełka od wersja dyskietkowej AGA.
[#10] Re: Kolejna fotka tym razem oscar

@Gżegżółka, post #9

w sumie to wiem ze na rynek amerykanski ale bylo to i w polsce w jakims malym nakladzie. Diggers jest tez na usa odzielnie w digipacku. Niestety oscar nie widzialem odzielnie od 6 lat. Okladki mojego to robota fabryczna cd tez srebrne wiec pelna japa oryginalOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem