Komentowana treść: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks
[#1] Re: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks
Great stuff,rewelacjaOK
[#2] Re: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks
Znalazłem torrenta z odcinkami 1-50, oraz torrenta z odcinkami 51-100, ale czy ma ktoś torrent/archiwum z odcinkami 100-184, lub mógłby takie utworzyć?
[#3] Re: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks

@Skrzyp, post #2

Na stronie BitJam są wszystkie odcinki.
[#4] Re: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks

@mailman, post #3

No nie mów, serio?
Przejrzałem całą stronę i nie zauważyłem, wiesz? :P

Chodzi o to, że chciałbym kompletne archiwum, z racji tego, że nie będę ściągał jak głupi pojedynczych plików, chcąc mieć całą kolekcję.
[#5] Re: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks

@Skrzyp, post #4

Zresztą, nieważne.

Tylko to tutaj zostawię:
for i in {101..150}
    do
      wget -q -O $i.mp3 http://files.exotica.org.uk/?file=/bitfellas/podcast/bitjam_$i.mp3
      wget -q -O $i.cue http://files.exotica.org.uk/?file=/bitfellas/podcast/bitjam_$i.cue
      echo "Odcinek $i pobrany"
    done


(czemu do kodu nie można dodać tabulacji?)
Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 19:42:18 przez Skrzyp

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 19:42:55 przez Skrzyp
[#6] Re: BitJam 184 - 2013 In The Mix - Demotracks
się obada.
Apropo. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale set #170 (2012 In The Mix) po raz kolejny ma walnięty cue sheet, heh... Tutaj minus dla nich. buuu! Konkretnie jest dwa razy "TRACK 12", co spostrzegłem dopiero ostatnio, próbując doszukać się jednej ścieżki w playliście z tego pliku - jak otwieram w playerku plik cue, to ścieżka trzynasta, która w pliku jest oznaczona jako drugi track 12, jest pomijana i nie dodawana do playlisty... I dupa.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2014 18:01:52 przez snajper
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem