• Opis

A teraz czas na pytanie. Ktoś z Was wie skąd pochodzą te dwa screen-shoty? Zdjęcie to fragment pudełka desktop dynamite. Oscara kiedyś skończyłem, ale nie przypominam sobie Oscara na niebieskim tle ani w czerwonym aucie.

zamieścił: Gżegżółka

data: 2014.03.02 11:36

kategoria: Ciekawostki / Różne

rozdzielczość: 2112x2816

odsłon: 55

komentarzy: 9

Ocena użytkowników: 3.4 (oceniających: 5)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Oscar - pytanie
Możesz zrobić fotkę całego pudełka ciekawi mnie jak wygląda mam Desktop Dynamite ale pudełko jest inne
[#2] Re: Oscar - pytanie

@sebbb, post #1

To jest fotka z mniejszego pudełka które było w środku, były w nim dyskietki do Oscara, Denisia, DeluxPaint'a, Wordworth'a i WB.
[#3] Re: Oscar - pytanie

@Gżegżółka, post #2

wlacz longplay na youtubie to sie dowiesz czy byly takie scenypomysł
[#4] Re: Oscar - pytanie

@Iceman, post #3

Już patrzyłem, na Youtube nie widziałem nic pomocnego.
[#5] Re: Oscar - pytanie

@Gżegżółka, post #4

to proste, sa to przerobione screeny jeden z okladki na pewno, pozostale pewnie przerobione inne. Niestety mam oscar na cd32 wiec screenow duzo nie ma i nie moge porownac. Nie mysl ze masz jakas wersje deluxe z ukrytym levelem :)
[#6] Re: Oscar - pytanie

@Iceman, post #5

Mam standardową wersję pod amigi z układami AGA. Duży Oscar na niebieskim tle - ten screen widziałem w zagranicznej prasie, najprawdopodobniej miał być to ekran tytułowy, ale się Flair rozmyślił i została animacja plaży + Oscar w kółku ale z większą ilością barw. Oscar w aucie - to jest dopiero zagwostka, podejrzewam że gra miała mieć intro z prawdziwego zdarzenia opowiadające czemu zbieramy te statuetki. To tylko mój domysł, coś nie wyszło, nie starczyło czasu/kasy więc zrezygnowano z tego pomysłu, a kontrakt z C= był już zapięty na ostatni guzik i taki screen trafił do materiałów promocyjnych. Z ciekawości wiem że wersja na PC ma króciutkie intro z jednym ujęciem jak Oscar jedzie do kina (zrobione z obiektów z gry https://www.youtube.com/watch?v=B_9AeTRcSJ8 ) i listę najlepszych wyników. Na Cd32 były dwa dodatkowe światy (łącznie 8 nowych etapów).
[#7] Re: Oscar - pytanie

@Gżegżółka, post #6

no to moze jest to w tej cd32, ktora moze jest wersja pc takze ktora jest rozbudowana. Pamietam ze sporo gier na pc tych pozniejszych bylo bardziej rozbudowanych w grafie czy misjach jak chocby moj ulubiony owczesnie syndicate czy dune 2
[#8] Re: Oscar - pytanie

@Iceman, post #7

Nope, raczej screeny przedstawiają coś czego nie zdążono zrobić.
[#9] Re: Oscar - pytanie

@Gżegżółka, post #8

skoro ukonczyles kazda wersje na kazdej konsoli i piecu to coz mozesz miec racje.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem