Komentowana treść: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232
[#1] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232
W artykule wspomniano, że na KS 3.0 Amiga nie widzi całej pamięci zanim nie uruchomimy ACATune. Czy ktoś wie, ile widzi pamięci przed uruchomieniem ACATune?
[#2] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232

@baderman, post #1

Kurka, trochę czasu już minęło odkąd dłubałem przy tym sprzęcie (zresztą - dla jasności - nie moim), ale chyba była dostępna tylko pamięć CHIP jeżeli mnie pamięć nie myli. Poczekaj z ostatecznym osądem jeszcze, aby mógł ktoś to potwierdzić...

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 13:31:23 przez Lokaty
[#3] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232

@baderman, post #1

prawda, przed uruchgomieniem ACATune amiga widzi 1MB Fast.
[#4] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232

@Jenot, post #3

To ten 1 MB na obraz ROMu. Mam ACA 1230/56 MHz/64MB i tak było zanim wymieniłem ROM na 3.1
[#5] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232

@Voyox, post #4

Nie wiedziałem tego i się nie spodziewałem takich hocków klocków z ACA1230. To jednak B1230 ma kilka przewag, bo każdy od razu widzi całość pamięci (ja mam Blizzarda 1230 MK III i całe 32MB są od razu widoczne, a mam kick 3.0).

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2014 13:54:21 przez flops
[#6] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232

@flops, post #5

Ale to żadna tajemnica - ACA nie bardzo nadaje się w takiej konfiguracji do uruchamiania gier z dyskietek (tylko HD+WB + WHDLoad)
[#7] Re: Magazyn Obligement - recenzja karty ACA 1232

@baderman, post #1

1 MB. To żadna nowość i była już opisywana w recenzji na naszym portalu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem