Komentowana treść: Icon.library 46.4.336
[#1] Re: Icon.library 46.4.336
Czy ta biblioteka potrafi wyświetlać ikony NewIcons? I jeśli tak czy tym samym można NewIcons odinstalować?
[#2] Re: Icon.library 46.4.336

@vojo, post #1

Tak.
[#3] Re: Icon.library 46.4.336
chłopaki dajcie workbench.library w wersji 132 ;)
nie umiem spatchowac shit

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2014 23:33:19 przez phl22
[#4] Re: Icon.library 46.4.336

@phl22, post #3

[#5] Re: Icon.library 46.4.336

@Sir_Lucas, post #4

dzieki bardzo szeroki uśmiech
[#6] Re: Icon.library 46.4.336
Przydało by się wydanie jakiejś paczki zawierającej tego typu usprawnione biblioteki, handlery itp z podziałem na kompilacje dla danych procesorów/koprocesorów.
[#7] Re: Icon.library 46.4.336

@C2H5OH-bis, post #6

Racja.
[#8] Re: Icon.library 46.4.336

@C2H5OH-bis, post #6

ClassicWb? ;)
[#9] Re: Icon.library 46.4.336

@C2H5OH-bis, post #6

http://lilliput.amiga-projects.net/
[#10] Re: Icon.library 46.4.336
Ta wersja ładnie pocina, na oko ze trzy razy szybciej ikony się rysują i w końcu nie ma błędu przy przeciąganiu ikon z miejsca na miejsce - moje ulubione zajęcie
[#11] Re: Icon.library 46.4.336

@Radek_Cz, post #10

no dziala swietnie :)
[#12] Re: Icon.library 46.4.336

@twardy, post #11

U mnie lipa. Używam WB3.1. Podmieniłem icon.library oraz workbench.library, odptaszkowałem NewIcons w User-Startup i nic z tego. Mam stare ikonki. Przyznam się że instrukcji nie czytałem.

Po ponownym załączeniu NewIcons w U-S, wszystko wróciło do normy, bez deinstalacji nowych bibliotek.

Dodane: Pod WB3.1, ikonki na partycji AOS4 i MOS także wyglądają po staremu, czyli 4 kolorowe z AOS4 i brak ikonek w partycji MOS (oczywiście "wyświetl wszystkie ikonki" wyświetla wszystko na WB3.1). Czyli nic się nie zmieniło.

Dodane2: O ile to nie efekt "placebo", to chyba zdaje mi się że ikonki szybciej się otwierają, np. duża ilość mp3 w katalogu.

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2014 09:18:16 przez Andrzej Drozd
[#13] Re: Icon.library 46.4.336
Właśnie zainstalowałem i przyśpieszenie jest OGROMNE w stosunku do oryginalnej wersji z OS3.9 OKOKOK
[#14] Re: Icon.library 46.4.336

@phl22, post #5

Tak na przyszłość:
kopiujesz pliki spatch i plik *.pch do sys:Libs
otwierasz nowe okno CLI i wpisujesz:
spatch -onazwapliku.library -pnazwapatcha.pch nazwapliku.library

I biblioteka się patchuje OK
[#15] Re: Icon.library 46.4.336
Gdy użyjemy funkcji "utrwal pozycję" ikonki PNG, pojawia się okno z pytaniem czy przekonwertować ją do standardowego formatu OS3.5. Jakie są zalety i wady takiej konwersji ? (Ja zauważyłem jedną zaletę - ogromne przyspieszenie wczytywania ikonek po takiej konwersji do formatu os3.5)
[#16] Re: Icon.library 46.4.336

@Pawelek, post #15

ogromne przyspieszenie wczytywania ikonek po takiej konwersji do formatu os3.5)

Dokładnie tak, szybkość odczytu takich ikon i "kompatybilność wsteczna" z starszymi wersjami icon.library (do Os3.5).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem