• Opis

Postanowiłem trochę popracować nad blatem - na konkurs nie pójdzie, ale do Graffiti - czemu nie? Wrzuciłem własnoręcznie zwektoryzowany witraż jako tło, zamiast domyślnej tapety. Kolorowe światło sprawia, że od razu widać więcej życia :).

zamieścił: recedent

data: 2014.03.15 22:37

kategoria: Wasze blaty / recedent

rozdzielczość: 1360x768

odsłon: 58

komentarzy: 5

Ocena użytkowników: 4.4 (oceniających: 7)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Odświeżony blacik
W czym dłubałeś witraż? :)
[#2] Re: Odświeżony blacik
Ode mnie 5! Ładnie wyszło :)
[#3] Re: Odświeżony blacik

@KJB, post #1

Witraż dłubałem w Inkscape, nie mam dość samozaparcia żeby robić to pod którymkolwiek z amigowych programów do grafiki wektorowej
[#4] Re: Odświeżony blacik
Witraż spoko, tylko trochę po oczach daje. natomiast ikonka żaby super i kaczki. Ogólnie porządek na tym blacie. U mnie jest bałagan na blacie taki jak zostawiłem w latach 90tych. :)
[#5] Re: Odświeżony blacik
Piąteczka siadła.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem