Komentowana treść: The Chaos Engine - recenzja
[#1] Re: The Chaos Engine - recenzja
Dziwne, że recenzja takiego hitu pojawiła się dopiero teraz.
[#2] Re: The Chaos Engine - recenzja
To moja najlepsza gra - po prostu the best ever.
Jest wspaniała. Co dziwne bardziej podoba mi się grafika w wersji na OCS/ECS niż na AGĘ. Za dużo kolorów = za dużo cukru, jak dla mnie.

Dwójka - imo, niedoceniana. Ale to temat na osobną reckę.
[#3] Re: The Chaos Engine - recenzja

@xeen, post #2

Za to dźwięk i muzyka w wersji CD32 zwalają z nóg - coś za coś. :)
[#4] Re: The Chaos Engine - recenzja

@Jenot, post #3

Można skądś zassać samą muzykę z wersji CD32? Posłuchałbym
[#5] Re: The Chaos Engine - recenzja

@deez, post #4

Pewnie można gdzieś wygooglać ISO z wersją CD32. To zwykłe CD-Audio więc w każdym odtwarzaczu ruszy.
[#6] Re: The Chaos Engine - recenzja

@deez, post #4

W wersji dla CD32 muzyka jest ta sama. Na ścieżkach audio są dodatkowe efekty dźwiękowe tła jak szum wodospadu, itp.
[#7] Re: The Chaos Engine - recenzja

@reactor, post #6

Hmmm, muszę sprawdzić ale wydawało mi się, że na początku oprócz "gadanego" wstępu gdy pojawia się menu to jest inna muzyka. Chyba muszę wyjąć CD32 z pudełka. :)
[#8] Re: The Chaos Engine - recenzja
amigowa gra wszechczasow, a doczekala sie tak pozno recenzji na ppa :), jeszcze dzisiaj pamietam jak gralem na dwa dzoje z kuzynem w 1993/4 roku na jego A500+.
[#9] Re: The Chaos Engine - recenzja

@sigma2pi, post #8

Uff... Szczęściem ta straszliwa, wołająca o pomstę do nieba dziura w recenzjach została w ostatniej chwili zasypana i możesz z ulgą szukać następnej.
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#11] Re: The Chaos Engine - recenzja

@sigma2pi, post #8

Recenzje same się nie napiszą.pomysł
[#12] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#13] Re: The Chaos Engine - recenzja
Panowie, właśnie kamienie przywieźli, tylko bez chamstwa nie pchać się dla każdego starczy, każdy będzie mógł rzucić.
[#14] Re: The Chaos Engine - recenzja

@reactor, post #6

Dorwałem ISO i faktycznie, większość tracków to efekty dźwiękowe jako tło. Szkoda, myślałem, że będzie normalne audio podczas gry. No nic, trudno, ale dobrze, że audio "trackerowe" też daje radęszeroki uśmiech .
[#15] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#16] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#17] Re: The Chaos Engine - recenzja
szkoda ze zepsuli ChE2 na ktora tyle czekalem

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 20:06:32 przez Iceman
[#18] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#19] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#20] Re: The Chaos Engine - recenzja

@Iceman, post #17

kwestia gustu czy zepsuli CHE2. Moim zdaniem nie zepsuli. Fakt, że to zupełnie inna gra i aż się prosi także o kontynuację jedynki w tym samy stylu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem