Komentarze do artykułu: The Chaos Engine - poradnik gracza

[#1] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza
No, wiele "myków" znałem, ale nie wszystkie- dzięki OK
[#2] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza
Ja mam jeszcze taki trick "oszustowy".szeroki uśmiech
Podłączamy drugi joystick, wybieramy opcję dla dwóch graczy i gramy tylko jedną postacią. Drugą zostawiamy na pastwę losu.
Dzięki temu wszystkie bonusy, punkty i dodatkowe życia przejmuje jedna postać. Ilość żyć jest bardzo ważna przy ostatecznej walce z maszyną chaosu.
[#3] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza

@Andrzej Drozd, post #2

Wbrew pozorom ta sztuczka jest nieopłacalna. Drugiego bohatera można w ten sposób łatwo zabić i będzie trzeba i tak go kupić przed etapem. Dodatkowo maszyna chaosu nie jest taka trudna. Można ją nawet pokonać bez straty życia. Kwestia posiadanych specjalnych broni oraz poznania jej techniki.
[#4] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza

@mailman, post #3

Dokładnie

Wspomniałem o tym w recenzji. Machina Chaosu to pikuś względem ostatnich map.
[#5] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza

@mailman, post #3

Wskrzesić musisz jeżeli grasz z CPU. Kilka razy skończyłem grę i przy grze na 2 osoby pomiędzy etapami masz pytanie - nie trzeba wskrzeszać 2 gracza.
[#6] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza

@Solo Kazuki, post #5

Tak.
[#7] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza
Dokładny opis wszystkich sekretów.
[#8] Re: The Chaos Engine - poradnik gracza

@PopoCop, post #7

Genialna strona
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem