Komentowana treść: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
[#1] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Świetna gra na Amigę , ale mam żal do twórców jeśli chodzi o drugą część "totalny gniot i porażka "
[#2] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Głosy oddane!
[#3] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@oldskool, post #1

"CE 2" to nie żaden gniot, ale całkiem niezła gra. Oczywiście jak ktoś oczekiwał, że druga część będzie jedynką z nowymi światami to się rozczarował. Autorzy wykazali się odrobiną ambicji i zmienili zasady gry. Nie każdemu to się podoba, ale gra trzyma poziom.
[#4] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Hmm. Chyba robię coś nie tak. kolejny raz nie ma gry na którą głosów oddałem najwięcej :). A w The Chaos Engine jeszcze nigdy nie grałem
[#5] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@diecast64, post #4

Głosujesz na tytuł "Space Shuttle". Nie ma takiej gry, przynajmniej w katalogu gier komercyjnych. Chyba, że to jest jakieś PD lub shareware.
[#6] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@mailman, post #5

Może o tę grę mu chodziło :
Space Hulk


Ostatnia aktualizacja: 03.05.2014 12:47:03 przez Voyox
[#7] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@mailman, post #5

Ok. Mój błąd w tytule. Choć od zawsze właśnie tak na tą grę wołaliśmy. Następnym razem poprawie Shuttle: The Space Flight Simulator firmy Virgin (okładkowy tytuł) - choć w menu about w grze jest tytuł o ile dobrze pamiętam właśnie Space Shuttle.
[#8] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@Voyox, post #6

Swoją drogą Space Hulk był bardzo fajną gra ;)
[#9] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Głos oddany. Coś mało w kwietniu głosów. Nie napawa to optymizmem.
[#10] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@amYgaMen, post #9

Mówiłem aby przy tytule dodano "belkę" do wyboru miejsca i byłoby git.. i więcej glosów.
Wchodzę, naciskam 'głosuj', wybieram tytuły które mnie interesują, przy każdym naciskam rozwijalne menu od 1 do 10 i naciskam wyślij...
[#11] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Zagłosowane.
[#12] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014

@Voyox, post #10

Taki leniwy jesteś? pomysł
[#13] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Głosnięte OK
[#14] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
No OK
[#15] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Jeszcze tydzień do końca głosowania za ten miesiąc.
[#16] Re: Games TOP10 - wyniki za kwiecień 2014
Ostatni dzień głosowania.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem