Komentowana treść: DOpus 5.90 do testów
[#1] Re: DOpus 5.90 do testów
Z ciekawości zainstalowałem... i śmiga aż miło. Zawsze pamiętałem, że nawet na 060 ten program potrafił się przymulić a teraz zasuwa, jak formuła 1!
[#2] Re: DOpus 5.90 do testów

@_arti, post #1

Kolejny świeży program.Szybki i zamienia blat we własne środowiskoOK
[#3] Re: DOpus 5.90 do testów

@simka113, post #2

Miodzio czekam na Filemastera 4.0 :)
[#4] Re: DOpus 5.90 do testów
Gość, który opiekuje się DOpusem (kas1e), to jeden z niewielu już, naprawde kompetentnych ludzi jeśli chodzi o programowanie na Amigę. Problem w tym, że czasami szybko się zniechęca. Proponuję go zmotywować i dać mu trochę drobnych na piwo.
[#5] Re: DOpus 5.90 do testów

@_arti, post #1

Mi tam na 040 w ogole nie mulił... podobnie jak na MTec 030/28 Mhz z 4 MB RAM... zresztą co tam niby miało mulić w DOpusie...



Ostatnia aktualizacja: 06.05.2014 12:12:13 przez Dopuser
[#6] Re: DOpus 5.90 do testów

@simka113, post #2

Widzę, że odkrywamy po 15 latach ponownie Amerykę
[#7] Re: DOpus 5.90 do testów

@Dopuser, post #5

Pamiętam, że przy kopiowaniu 2-3 rzeczy jednocześnie i działających innych programach w tle, czasami się u mnie na 060 przycinał a teraz po prostu działa. Jest (subiektywnie) po prostu lepiej.
[#8] Re: DOpus 5.90 do testów

@Dopuser, post #5

No u mnie też nic nigdy nie muliło, a używam na bieżąco od 15 lat praktycznie ta sama konfiguracja z nowymi rekompilacjami Dopusa, obecnie na 020, 040 i 060.
[#9] Re: DOpus 5.90 do testów

@BULI, post #8

Też nie zauważyłem u siebie mulenia. Ale na pewno przydałoby się poprawić obsługę FTP. Na AmiFTP moja Amiga wyciąga prawie 1MB/s, jak zaciągam przez Dopusa, to czasem pojawia się 300kB/s, a przeważnie mniej. Tej wersji jeszcze nie testowałem, jak będę miał chwilkę, na pewno zainstaluję i przetestuję, Dopus jest boski (o ile jest dobrze skonfigurowany i ktoś umie z niego korzystać).
[#10] Re: DOpus 5.90 do testów

@_arti, post #7

He, he małe sprostowanie z mojej strony, moja opinia dotyczyła Directory Opusa 4.x a więc nie ta bajka mea culpa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem