• Opis

Nie nie, to nie PM wędrowniczek, choć podobny ;) Trafił do mnie (pocztą) chyba prosto ze śmietnika. Tak właściwie wyglądał. Brudny, połamany, oblepiony jakimś g*wnem i umazany w WD40. Leżał tak prawie pół roku ale wreszcie znalazłem na niego czas.

Dziś został wyczyszczony i wypucowany. Dostał nowy dysk, nowy napęd DVD, kontroler USB 2.0 na PCI, Sound Blaster 5.1 oraz SCSI. Brakuje jeszcze grafiki ale jakieś ATI w gratach, do przeflashowania, się znajdzie.

Co prawda to tylko G4/350MHz ale MorphOS śmiga. MacOS 9.1 też. Lata świetlne za Efiką. Może nawet i szybszy niż Pegasos 1. Dla mnie miodzio*. Ważne, że kolejny eksponat uratowany od zapomnienia.

* teraz żałuję, że nie zrobiłem fotki "przed"...

zamieścił: _arti

data: 2014.05.11 22:17

kategoria: Sprzęt / _arti

rozdzielczość: 640x857

odsłon: 119

komentarzy: 4

Ocena użytkowników: 3.9 (oceniających: 13)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Słodziak G4
Lata świetlne za Efiką


Eee... Chyba "przed Efiką"?
[#2] Re: Słodziak G4

@recedent, post #1

Yyy, no tak, przed
[#3] Re: Słodziak G4

@_arti, post #2

Karta graficzna na PCI ?
[#4] Re: Słodziak G4

@jezyk, post #3

Na AGP.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem