Komentowana treść: Dawne Komputery i Gry w ten weekend we Wrocławiu!
[#1] Re: Dawne Komputery i Gry w ten weekend we Wrocławiu!
Ja pojawię się w niedzielę. Trochę szkoda, że nie w sobotę, bo jednak w pierwszy dzień program wydaje się być bardziej interesujący. Dla mnie "Quake II" to nie retro. :) No i w niedzielę ominie mnie cała masa "River Raid". :(

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2014 09:47:27 przez MDW
[#2] Re: Dawne Komputery i Gry w ten weekend we Wrocławiu!

@MDW, post #1

Ja się zastanawiałem nad niedzielą, bo w sobotę już zaklepałem AmiMajówkę, ale kumpel z wygnania na weekend przyjeżdża i trzeba będzie jemu poświęcić czas. Chyba że zgodzi się na wyprawę do Wrocławia, to w tedy bym też zawitał.
[#3] Re: Dawne Komputery i Gry w ten weekend we Wrocławiu!
No i nie wiem czy się pojawimy na imprezie. Od wtorku choruję, dzisiaj jest sobota, a poprawa jest nieznaczna. :(
[#4] Re: Dawne Komputery i Gry w ten weekend we Wrocławiu!

@MDW, post #3

A jednak udało się być. Impreza wydała mi się nieco skromniejsza niż rok temu ale też dała radę. :)
Na Retrogralnię za miesiąc też się wybieram.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem