Komentowana treść: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja
[#1] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja
Ile gier powstało z jego pomocą?
[#2] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@simka113, post #1

Antiryad Gx was used to create more than 35 projects by various companies and organizations.
[#3] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@waldiamiga, post #2

Super.Jaką wiedzę trzeba mieć ,zeby coś stworzyć...ok, racja
[#4] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@simka113, post #1

A to ja mam inne pytanie. Czy powstała jakaś gra dla AmigaOS 68k?
[#5] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@Andrzej Drozd, post #4

Chyba nie. Widzę produkcje na iOS, Android, Wii, Linux i Windows. Sam grałem tylko w Dark Area na iPhone.
Ale może czas to zmienić?
[#6] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja
Kilkanaście newsów temu płakaliśmy po AmiDARK Engine i już mamy coś na pocieszenie. Zdaje się, że dużo bardziej zaawansowane, z dużo większymi możliwościami i przenośne na niemal wszystkie platformy jakie się dzisiaj liczą lub nie. :) Nic tylko robić...
[#7] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@MDW, post #6

Zdaje się, że dużo bardziej zaawansowane, z dużo większymi możliwościami

Też mi się tak wydaję, choć autor (autorzy) muszą popracować na stabilnością i będzie git.
[#8] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@waldiamiga, post #7

Też mi się tak wydaję, choć autor (autorzy) muszą popracować na stabilnością i będzie git.

A co, sypie się? Uffff... najgorsze co może być to niestabilny soft. Przykro to słyszeć. :( Trudno się na czymś takim oprzeć. To już wolę swój "śmietnik" w którym wszystko mogę poprawić.
[#9] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@MDW, post #8

Ano sypie się :/ Ładuje przykładowy projekt, daje by go "skompilował" i zwis... Dziś jeszcze pokombinuje z tym softem.
[#10] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@waldiamiga, post #9

Próbujesz na jakiej platformie?
[#11] Re: Antiryad Gx 3.3.01- aktualizacja

@waldiamiga, post #9

Już nie mogę edytować więc nowy post. Program wiesza się na potęge, praktycznie nic nie mogę w nim zrobić. Soft wygląda tak

EDYTA: Benchmark wyglda tak:





Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 21:53:47 przez waldiamiga
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem