Komentowana treść: Pixel Heaven 2014 - wstępniak
[#91] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Gżegżółka, post #90

Koniecznie wrzuć.
[#92] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@forge, post #78

3/99


Łał, gazety mam, to sobie sprawdzę. Ja myślałem że to było w epoce Pentium II, a to jednak już była epoka Pentium 3.
Mam zapytanie. Ile od tego "niesławnego" tekstu, Tinner podziałał jeszcze na scenie?
[#93] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Des, post #80

że bez Jego ciężkiej pracy Amiga nie zdobyłaby tylu wiernych fanów.


To fakt, a MA skutecznie przekonało ludzi do używania systemu, a nie tylko wkładania dyskietek z grami.
[#94] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Skotos, post #74

Dla mnie Kraszan też autorytetem.
[#95] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@wuk, post #84

Dokładnie
[#96] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@trOLLO, post #86

Polać temu panu bo mądrze pisze!
[#97] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Andrzej Drozd, post #96

Andrzej: Po co te nic nie wnoszące komentarze o treści "Dokładnie", "Tak jest", "Zgoda" itp.? Potrollować się zachciało?
[#98] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Andrzej Drozd, post #92

Jeszcze dosyć długo. O ile myśmy przestali być aktywni, to zaczał działać z Lamersami (XTD, Atom, Shex i reszta ekipy). Zresztŕ wtedy, wszyscy wpadali do siebie nawzajem "poza scenŕ" na imprezy. Możesz go nawet zobaczyć w ich produkcji. Tytułu nie pamiętam, ale tam gdzię pojawiajŕ się z kapeluszem. To chyba było intro do NTB. A i jeszcze z takŕ muzŕ metalowŕ też.

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2014 22:54:41 przez Deftronic/...
[#99] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak
Moze Pan marek Pampuch moglby pisywac wstepniaki do ppa co miesiac byloby super.
[#100] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@SzaryWilk, post #99

Liczę na jakiś raport z imprezy, jak np. wyglądało spotkanie z ludkami od Amiga Magazynu. jakie padały pytania - te ciekawsze - jakie odpowiedzi. Może filmik, zdjecia z imprezy z opisem.
[#101] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Deftronic/..., post #100

Drugi dzień był równie ciekawy co pierwszy :) Trochę mniej maszyn było dostępnych, trochę nie równy podział był na dwóch salach, na jednej była masa amig i innych komputerów a na drugiej tylko kilka maszyn które się nie zmieściły. Dziś też chyba mniej amig było włączonych, szkoda że nie na wszystkich było w co pograć, na jednej były tylko Cropky ale próba odpalenia zawiesiła system, a na innej było tylko demo boing ball. Miałem masę zabawy z deluxe paintem :) Za to posłuchać było czego, masa ciekawych gości :)
[#102] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@Deftronic/..., post #100

Na sam początek napisze ze było fajnie.masa starych i nowych znajomych.Postaram się coś napisać. ..wrzucić zdjęcia, tylko poczekajcie jeszcze
[#103] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak

@stefkos, post #102

Czy orientuje się ktoś czy będą udostępniane filmy ze spotkań na PH? W szczególności chodzi mi o dyskusję z Panem Markiem oraz Tribute to Jay Miner.
[#104] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak
Piękny wstępniak, jak za starych dobrych czasów, i tematycznie i wizualnie :)
[#105] Re: Pixel Heaven 2014 - wstępniak
ehhh, było grubo - obaczyć te piękne twarze po latach, przekonać się jak świat jest wciąż coraz mniejszy (ale jednak trochę starszy ;), czy wychylić destylat przy krzakach z "ziomami" z Sensible'a i Bitmap Brothers - bezcenne szeroki uśmiech

cytując za M. Pythonem - "było wiele radości"


Ostatnia aktualizacja: 02.06.2014 01:42:47 przez rolpho / D6
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem