Komentowana treść: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach
[#1] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach
ten film miał być już przedwczoraj, zrobili nas w balona :balon:
[#2] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@snajper, post #1

Nikt nigdy nie zapowiadał że film "miał być" czy "będzie" tego a tego dnia...
[#3] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@Shoonay, post #2

dobreprogramy zapowiadały. I według nich tak można było wywnioskować ze strony projektu, choć ja tam nie zaglądałem, to nie wiem z czego to oni wywnioskowywali.
[#4] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach
Fajna sprawa.
[#5] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@snajper, post #3

No to teraz sobie odpowiedz na pytanie kto cie zrobil w balona?
[#6] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@Amnes, post #5

ależ ja sobie tego pytania nie zadawałem, ani nikt inny tutaj. Jak już, to możesz co najwyżej próbować sam sobie na nie odpowiedzieć, skoro napisałem skąd było takie info.
[#7] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@snajper, post #3

Dobreprogramy tylko spekulowały, co może się wydarzyć 30 maja - o czym zresztą informowali tu
"Mamy 30 maja, czyli dzień, na który wskazywała skromna informacja na stronie projektu "Thank you for playing" - nie jest to jednak, jak zakładaliśmy, data premiery dokumentu..."
[#8] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@APC74, post #7

" Secret Service, Reset, ŚGK, Top Secret — już za kilka dni obejrzymy o nich film" to jest spekulacja?
[#9] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@Amnes, post #8

Raczej tak, biorąc pod uwagę fakt, iż panowie dzisiaj kręcili dopiero materiały na Pixel Heaven.
[#10] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach
Kurcze, to były czasy. Papier, kredowy i pachnący przynajmniej stanowił jakąś odskocznię od monitora komputera. Pamiętam "Pole do popisu" w Top Secrecie i te komiksy, Gamblera z fajną oprawą graficzną i Secret Service z jajcarskimi tekstami.

Bardzo dobrze, że wychodzi Polskie Pismo Amigowe i kontynuuje tradycję papierowych pism.
[#11] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@Hexmage960, post #10

no, ale w erze interneta to już nie to samo... Wtedy gazetki były jedynym ogniwem łączącym czytelników z redakcją i światem gier. To miejsce zajęły dziś internetowe fora, portale, jak się chce czegoś dowiedzieć, to ma się wszystko od ręki.
a Top Secret rulez forewer, to była najbardziej jajcarska gazetka - żeby wspomnieć np. "miejsce na darmową reklamę" ;)
[#12] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@snajper, post #11

Albo "Piwem i Mieczem" :)

- Urwę ci łeb i nasikam do szyi rycerzyku! - wysyczał przez zaciśnięte zęby, a następnie starym saraceńskim sekretnym pchnięciem w serce zaatakował Kopalnego. Ten nie tracąc zimnej krwi, grzmotnął złodzieja tradycyjnym starym i sekretnym uderzeniem barów piwnych kantem kufla w nasadę nosa. Pryszczaty jęknął cicho i nieprzytomny poleciał pod najbliższy stół.
W tawernie zaczęła się zabawa.
- Biją naszych! - wykrzyknął jakiś dziesiętnik wskakując na stół i wywijając zydlem nad głową. W odpowiedzi z głębi sali nadleciał kufel bojowy, który skutecznie zgasił jego zapał na kilka najbliższych godzin. Reszta gości złapawszy co poręczniejsze narzędzia do bójki, rzuciła się do walki. Borekiusz przezornie wycofał się poza tawernę. Zaczęła się zaciekła bitwa. Ponad tłumem unosiły się okrzyki wojenne i przelatywały kufle, puste butelki i wybite zęby, a pod nogami walczących przemykał się na czworakach Kopalny. Kiedy dotarł do drzwi, wyskoczył na zewnątrz i pognał jak oparzony w stronę bramy wjazdowej do Lidzbarku.
[#13] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach
Ostatnio temat retrogazet staje się bardzo popularny
[#14] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@QkiZ, post #13

Zdradzę ci tajemnicę dlaczego -- oczywiście są pasjonaci, którzy robią takie rzeczy z czystej potrzeby pasji, natomiast pozostali żerują na nostalgii. Zastanawiają się jak można wyciągnąć kasę od kogoś kto teraz zarabia, potem szuka się co taki człowiek mógłby chcieć kupić -- a co ludzie by chcieli kupić innego niż choćby cień swojej utraconej młodości? Teraz adło na nas i na nasze gazetki. Kasa leci.
[#15] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@Sokok, post #14

Uważasz że z tym projektem jest tak samo?
[#16] Re: Thank You For Playing: Kultowe Magazyny o Grach

@QkiZ, post #15

Nie mam pojęcia. Niby stoją za tym goście z SSNG, ale tak naprawdę nie mam pojęcia kto -- nie przedstawili się.

Mimo to w tym przypadku zwiastun jest zachęcający i nawet jeśli będzie z tego chałtura -- to chyba wyjdzie wyjątkowo dobrze.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem