Komentowana treść: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki
[#1] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki
A są jeszcze o Magellanie? I jest jakaś zniżka, jeśli chciałbym kupić obie w zestawie?
[#2] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@Skrzyp, post #1

Od początku jest zniżka, tzn. darmowe koszty wysyłki (czyli 9,50 zł taniej). Jest jeszcze kilka sztuk, a potem czekamy na drukarnię, więc będzie przerwa w wysyłkach. Będę się starał, żeby było szybko
[#3] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki
zamówione.
[#4] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@Skrzyp, post #1

Są dostępne ...na stronie jest możliwość zamówienia. Właśnie niedawno złożyłem zamówienie na oba tytuły dzięki czemu wysyłkę mam za friko. Pełne słowa uznania dla twórców książki za to, że się im chce wbrew niektórym opiniom.
[#5] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@tOMashBe, post #2

Witam!

Ja tylko od strony formalnej- chciałbym podziękować Tobie za szybki przesył do Mnie.

Byłem pewny że sobie trochę poczekam, a tymczasem po paru dniach paczka dotarła do mnie.

na chwilę obecną zdążyłem pobieżnie zerknąć w obie książki i zauważyłęm KAWAŁ ZAJEB...STEJ ROBOTY .

pozdrawiam i już nabrałem chęci na kolejne Tomy .
[#6] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@Piotr Myszkowski, post #5

Dzięki bardzo, staram się, żeby wysyłka była w miarę szybka i jak widać udaje się wyrobić szeroki uśmiech
Również pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 20:43:48 przez tOMashBe
[#7] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@tOMashBe, post #6

kiedy jakaś recenzja książki będzie?
śmiało mogę się pochwalić że już przerobiłem połowę tej książki może więcej, sam nie wiem
i mam ciągle niedostyt :D , niektóre tematy są mało opisane, pewnie autor nie wiedział jaki będzie odzew, ale dziękuję i za to co teraz mam
dzięki tej książce znowu posiedziałem przy swojej amidze parę ładnych godzin w ostatni weekend
ciekawe kiedy następne tomy będą

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 21:07:00 przez podolski_jp

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 21:07:40 przez podolski_jp
[#8] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@podolski_jp, post #7

Trzeba było zmieścić się w 500 stronach, dlatego dużo rzeczy wypadło do drugiego tomu (a nawet trzeciego . Widziałem już fragment "dwójki" i będzie bardzo dokładnie wszystko opisywane (+ dodatkowe tematy).

Niedługo puścimy newsa odnośnie kilku nowych projektów (będzie też obiecana już dość dawno niespodzianka). Adam powinien przesłać mi wszystkie informacje do końca tygodnia, więc po weekendzie bądźcie czujni

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 21:10:12 przez tOMashBe
[#9] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@tOMashBe, post #8

Tak na margiesie w okolicach roku 2012 pisałem do wydawnictwa Helion czy byliby zainteresowani drukiem książek na Amigę które niegdyś były na ich pośrednictwem na rynku. Możecie domyślić się odpowiedzi :)
Tym bardziej Panowie chwała Wam za to co robicie.
[#10] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@miro_78, post #9

Chwała i szacun !
[#11] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@miro_78, post #9

Tak na margiesie w okolicach roku 2012 pisałem do wydawnictwa Helion czy byliby zainteresowani drukiem książek na Amigę


To nie instytucja charytatywna więc odpowiedź mogła byc tylko jedna,
ale może mogliby udostępnić tzw. źródła? Nikt na tym już nigdy nie zarobi centa więc mogliby uwolnić np. pdfy dla społeczności?
.
[#12] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@rePeter, post #11

Schizofreniczne to podejście Helionu, odmawiają a na stronie reklamują dodruk na żądanie.
[#13] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@adam_mierzwa, post #12

Nie ma co szukać spisku. Pewnie wszystko zależy od zaproponowanej ceny i nakładu. Dasz odpowiednio dużo >>> dodrukują.
[#14] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@wali7, post #13

(Nie wiem o jaki spisek ci chodzi). Zajrzałem tam dziś jeszcze raz (Helion) i z tego co rozumiem to:
- Helion wydał tylko 4 książki link
- nie ma przy nich opisu druku na żądanie więc pewnie i w opcji drożej im się nie chce (albo np. nie mają tego w pdf)
- druk na żądanie to jest jakiś kompromis link
(" różnice mogą dotyczyć szaty graficznej CD-ROM-u, który może być np. ręcznie zatytułowany, a także okładki.")
[#15] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@rePeter, post #11

Nie chodziło o akcje charytatywną. Nie jest to też krypto ani antyreklama Helionu. Po prostu zadałem pytanie być może źle je sformułowałem, być może nie trafiłem w odpowiedni czas i odpowiednią osobę. Może zapytanie o uwolnienie źródeł spotkałoby się z innym odzewem. Jedno jest pewne próbować trzeba za to nikt po gębie nie da.
[#16] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@miro_78, post #15

I chwała ci że zadałeś, bo wielu czeka na magicznego "ktosia" który załatwi i poda na tacy. Próbować trzeba, zwłaszcza książki o assemblerze - to byłaby gratka.
[#17] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki
Super książka, szczególnie dla takich leszczy jak ja szeroki uśmiech Z niecierpliwością czekam na dalsze części.
[#18] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki
Dotarło :) Dzięki WIELKIE :D
[#19] Re: Amiga OS 3.1 - drugi nakład książki

@Tom Rain, post #18

Cieszę się, że sprawnie dochodzą paczki i książka się podoba. Staramy się o więcej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem