Komentowana treść: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa
[#1] Re: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa
Lece do mojego Amigabinetu testowac!
[#2] Re: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa

@twardy, post #1

Komentarz pisze z wersji AGA. Dziala calkiem spoko na060. Problem mam natomiast z wersja RTG - zwis i reboot Amigi od razu po zaladowaniu programu, zanim jeszcze wyswietli sie okono netsurfa...
[#3] Re: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa
Działa na karcie graficznej, ale przewijanie strony jest strasznie wolne. Może z czasem będzie lepsza optymalizacja i przyspieszenie wczytywania stron.
[#4] Re: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa

@Pawelek, post #3

Tu jest wersja RC2 korzystająca z wbudowanych czcionek. Powinno być szybciej.
Na razie tylko dla RTG. Do pobrania stąd.

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2014 10:06:26 przez Artur Jarosik
[#5] Re: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa

@Artur Jarosik, post #4

Artur , a co może być przyczyną wywalania się programu przy odpaleniu wersji RTG ? Snoopdos nie sypie błędami, wszystkie biblioteki mam, wersja AGA działa... stareszw wersie RTG mi chodziły,ale bardzo szybko wysypywały się po albo w trakcie wczytywania strony (zawsze reset Amigi). Mam 060+voodoo, najnowsze dostępne p96 i biblioteki i drivery z Elboxu...
[#6] Re: NetSurf 3.1 AGA RC1 - wersja testowa

@twardy, post #5

Uruchom z shella z parametrem -v i prześlij wynik.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem