Komentowana treść: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6
[#1] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6
No programik zacny ;)
[#2] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@Drako^BB, post #1

będziemy testować ostro :)
[#3] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6
Brawo ten Pan! :)
[#4] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6
File Not found
[#5] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #4

SoundBankster (zglosilem juz na ppa)

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 10:36:32 przez kiero
[#6] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6
Zamieszczenie newsa 30.06.2014 08:14
Informacja, że link nie działa 1.07.2014 10:25
Dopiero po 26 godzinach i kilku komentarzach zachwytu ktoś w końcu zainteresował się w minimalnym stopniu programem czyli na tyle, żeby przynajmniej go spróbować ściągnąć.
[#7] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@lekarz_med, post #6

Dziwne, bo ja zassałem bez problemu z pierwszego linka, w dniu zamieszczenia niusa.
[#8] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6
Program wygląda bardzo pofesjonalnie i tak... poważnie. Szkoda, że ja akurat tego softu raczej nie wykorzystam, bo to trochę nie moja działka. :(
[#9] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@lekarz_med, post #6

Dopiero po 26 godzinach i kilku komentarzach zachwytu ktoś w końcu zainteresował się w minimalnym stopniu programem czyli na tyle, żeby przynajmniej go spróbować ściągnąć.

Zupełnie nietrafiona złośliwość. Wiele osób mogło pobrać program z MorphOS Files już 29 lipca. Myślę, że większość użytkowników MorphOS-a zna ten adres, część z nich zapewne subskrybuje też automatycznie aktualizowany strumień RSS.

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2014 18:34:26 przez Krashan
[#10] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@lekarz_med, post #6

Btw. to, że np. ja dałem komenta nie świadczy od razu o tym, że program zassałem przez link z PPA i o tym, że programu nie znam (miałem dostęp do wersji beta).

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2014 23:30:45 przez deez
[#11] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@lekarz_med, post #6

Otrzymujesz ostrzeżenie za próbę wywołania flame.
[#12] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@mailman, post #11

ostrzeżenie za ocenę pracy redakcji, interesujące [...]

bardzo zgrabny kawałek softu, odpowiednik traktor dj.
[#13] Re: SoundBankster 1.2 dla MorphOS-a 3.6

@smackme, post #12

Za kontynuowanie flame'a i dyskusję dotyczącą ostrzeżenia przez moderatora - ban 2 tygodnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem