Komentowana treść: Rick Dangerous - recenzja
[#1] Re: Rick Dangerous - recenzja
jedna z moich ulubionych gierek siedzi, pije i chrupki Chociaż wolę dwójkę, od niej zaczynałem.
[#2] Re: Rick Dangerous - recenzja
znalazlem literówke "Owy klejnot został skradiony przez fanatyków".
Dziękuję za recenzję. Chyba w końcu zagram.
[#3] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Koyot1222, post #2

ja też ją znalazłem, ale nie zgłaszałem. Ostatnio ktoś robił dym że userzy zgłaszają takie błędy w komentarzach zamiast przez odpowiedni formularz. No to kliknąłem "zgłoś błąd", ale chciałem się jeszcze upewnić, czy to właściwe miejsce do zgłaszania literówek, a że tam nigdzie o literówkach ani czymś podobnym nie było mowy, to sobie odpuściłem.

a może to było na dobrychprogramach, nie pamiętam.

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2014 07:48:06 przez snajper
[#4] Re: Rick Dangerous - recenzja

@snajper, post #3

To żadna złośliwość z mojej strony.
Dziękuję za informację, będę zgłaszał błędy przez ten formularz.
[#5] Re: Rick Dangerous - recenzja

@snajper, post #1

jedynka bez porownania lepsza robiona na wzor filmu o I.J. , motyw przewodni z kula byl na owczesne czasy przezabawny a te efekty dzwiekowe i odglosy konajacych wrogow.... Mistrzostwo
[#6] Re: Rick Dangerous - recenzja
[#7] Re: Rick Dangerous - recenzja
Fajna ggierka pomysł Obie części były na jednej dyskietce pomysł Gra do łatwych nie należy, jak i do trudnych OK
[#8] Re: Rick Dangerous - recenzja

@parallax, post #7

Na c 64 jest najlepsza
[#9] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Dorian3d, post #8

no wlasnie nie, ma mniej ekranow. zobacz link #6

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 01:23:53 przez Valwit
[#10] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Dorian3d, post #8

geniusz OK bo ma wiecej kolorow i lepsze dzwieki
[#11] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Valwit, post #9

Nie chodzi o kolory.
Na c 64 w Ricka się lepiej gra.
Muzyka jest lepsza na c 64.
[#12] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Dorian3d, post #11

przeciez tam muzyki prawie nie ma tylko efekty a te bija na glowe z c64, obie wersje znam praktycznie na pamiec. Gameplay praktycznie to samo
[#13] Re: Rick Dangerous - recenzja
Dzięki za recenzje. To już wiadomo na co będę głosował. Podobnie jak Dorian3d osobiście uważam wersje z C64 za najlepszą - mimo że jest krótsza. I jestem zdania, że Amiga mogłaby mieć lepszą wersję ricka niż ma. Warto też przyuważyć że ekran scrolluje się tylko w pionie, z początku wydawało mi się to dziwne aż do niedawna. Teraz wydaje mi się, że to ukłon w stronę Atari ST, gdzie przesuw pionowy nie jest tak problematyczny jak scroll poziomy.
[#14] Re: Rick Dangerous - recenzja

@asman, post #13

"I jestem zdania, że Amiga mogłaby mieć lepszą wersję ricka niż ma."

W sensie, że szkoda że nie zrobili, czy, bo Amiga ma lepszą grafikę? pomysł Czy?pomysł
[#15] Re: Rick Dangerous - recenzja
taka ciekawostka: na Windę ukazała się parę lat temu gierka w stylu skrzyżowania Ricka z Jet Set Willy. Nie pamiętam tytułu. siedzi, pije i chrupki Chodziło się po czymś na kształt wielkiej piramidy i zbierało chyba sztabki złota. Nigdy tego nie ukończyłem buuu! Bez mapki chyba nie da rady...

o, yush mam. Rocky Memphis and the Temple of Ophuxoff.

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 09:11:32 przez snajper
[#16] Re: Rick Dangerous - recenzja

@snajper, post #15

swojo drogo mógłby ktoś zrobić porta na Amigę 500.
[#17] Re: Rick Dangerous - recenzja

@asman, post #13

W tych czasach gry amigowe nie wygladaly duzo lepiej niz na amige. Przypomnij sobie produkcje z tamtych lat
[#18] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Iceman, post #17

Chyba C64?pomysł
No jakieś wyjątki się trafiały, ale normą to nie było pomysł Też zależy co to znaczy też to dużo, ale chyba jak na przykładzie Rick Dangerouspomysł
[#19] Re: Rick Dangerous - recenzja

@parallax, post #18

no jak na c64. C64 bylo opanowane , a na amidze rozwijali skrzydla. Nie wiem co bym bez Ciebie zrobil
[#20] Re: Rick Dangerous - recenzja
Jedna z lepszych platformówek mam BOX jedynki szukam v.2
[#21] Re: Rick Dangerous - recenzja

@sebbb, post #20

ktora to v2 i co ma wiecej?
[#22] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Iceman, post #21

[#23] Re: Rick Dangerous - recenzja

@parallax, post #22

V2 ogolnie oznacza version 2 a nie czesc 2. Wiec czesc druga czy inna wersja jedynki poprawiona ??
[#24] Re: Rick Dangerous - recenzja

@Iceman, post #23

No tak, ale być może mu o dwójkę chodziło pomysł A czy były różne wersje, to nie wiemOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem