Komentowana treść: Amigazyn 1/2014
[#31] Re: Amigazyn 1/2014

@parallax, post #30

zamówione :)
[#32] Re: Amigazyn 1/2014

@Deftronic/..., post #29

A PayPalem można płacić

Tak, napisz do mnie na privie dane do wysyłki to ustalimy wszystko.
[#33] Re: Amigazyn 1/2014
OK
[#34] Re: Amigazyn 1/2014

@selur, post #33

Zamówione
Świetna inicjatywa OK.
Nasuwa mi się pytanie. Czy planowane jest wydanie (wydawanie) magazynu w pdf'ie?
[#35] Re: Amigazyn 1/2014
Spis treści będzie jutro na stronie

I jest ten spis, bo jakoś nie mogę znaleźć?
[#36] Re: Amigazyn 1/2014

@PopoCop, post #35

Dzień się jeszcze nie skończył. Jeszcze jakieś 13,5 godziny. Cierpliwości, lelum...
[#37] Re: Amigazyn 1/2014

@PopoCop, post #35

Już jest tutaj. Na stronie głównej też wrzuciłem odnośnik. Reszta przy czytaniu

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2014 11:12:36 przez tOMashBe
[#38] Re: Amigazyn 1/2014
zamówione zapłacone :)
[#39] Re: Amigazyn 1/2014

@recedent, post #36

Dzień się jeszcze nie skończył. Jeszcze jakieś 13,5 godziny.

Dzień się już dawno skończył, bo zapowiedź była 26.08 i dotyczyła 27.08, a dziś jest 28.08.
Ale oczywiście kolega uwielbia się mądrzyć i jak nie napisze jakiejś pseudomądrości to dzień stracony.
[#40] Re: Amigazyn 1/2014

@Mariodj, post #38

ja tak samo :), na graffiti wrzucilem "tales of gorluth" zostało wydane ladniej niz przypuszczalem tzn bardziej profesjonalnie. PolecamOK
[#41] Re: Amigazyn 1/2014

@PopoCop, post #39

A to przepraszam kolegę, że pomyliłem datę. Całe szczęście, że w porę kolega zwrócił na to moją uwagę za co serdecznie koledze dziękuję.
[#42] Re: Amigazyn 1/2014

@Mariodj, post #38

Też zamówione i opłacone.
Jest to zaskakujące że w 2014 roku mamy wydanie amigowe wraz z dyskietką amigową , teraz szybko muszę naprawić flopa . Oby tylko wydanie PPA na tym nie ucierpiało .
[#43] Re: Amigazyn 1/2014

@Jacol, post #42

Zamówione :)
[#44] Re: Amigazyn 1/2014

@Jacol, post #42

Myślę , że ci ktorzy pisza do PPA będą robić to nadal. pożyjemy, zobaczymy.
[#45] Re: Amigazyn 1/2014
zamówione:)
[#46] Re: Amigazyn 1/2014
Oby nie było to pismo w stylu Commodore Free.Dla garstki fanów zamkniętych w swoim świecie.Po spisie wydaje mi się,że nie ma nic o Arosie i Morphosie.Czytał ktoś?

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2014 16:12:01 przez simka113
[#47] Re: Amigazyn 1/2014

@simka113, post #46

A po co ma być o Arosie i MorphOSie? skoro jest o Amidze.
Amigazyn to jest, a nie Morphosomazyn czy Arosomazyn ;)
nie żebym wojenke wywoływał, ale takie czepianie się..... ;) poza tym gdzie sobie w morphosie tą dyskietkę wsadzisz, he? ;)

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2014 17:19:06 przez highend
[#48] Re: Amigazyn 1/2014

@highend, post #47

Ja myślę, że tematy systemów NG/postamigowych (jak zwał tak zwał) powinny pojawić się w piśmie. Tylko pytanie czy ma kto o tym pisać ?
[#49] Re: Amigazyn 1/2014

@twardy, post #48

Mi się wydaje że powinno być o Amidze wszystkie inne odłamy powinny być wydawane w osobnej postaci albo pojedyncze artykuły w ramach *broszur. Nie zapominajmy że pismo ma nas przenieś w czasie do lat ubiegłych, teraźniejszość może zostawmy w PPA na papierze.

Fajnie by było gdyby np: Wydawcy napyli trochę praw na sprzedaż softy który jest jeszcze sprzedawany, np: na Cover diskach były nie pełne wersje lecz później zostały uwolnione pełne wersje, lecz teraz jest problem je znaleźć.

Np: taki Music Mouse kosztuje 29$ i można go nadal kupić /tak mi się wydaje bo jeśli ta strona istniej dalej to pewnie program da się kupić/

No i gdyby np: pismo powstało w dwóch językach oferowało unikany Soft /najlepiej żeby wyglądała jak by była drukowana w 1988/ wydaje mi się że to jest klucz do sukcesu w Amigowych pismach w 2014 /jeśli ma być to najlepsza Amigowa gazeta/ bo jeśli ma być to zwykłe pismo nie różniące się za bardzo od innych, to możemy zostać przy obecnej formie, dzięki dyskietce jest trochę wyżej niż "przeciętność"

*broszur/ chodzi o to aby chronologia została zachowana, i abyśmy na jednej stronie nie czytali o wb1.3 a na drugiej o os4,1
[#50] Re: Amigazyn 1/2014

@twardy, post #48

Ja myślę, że tematy systemów NG/postamigowych (jak zwał tak zwał) powinny pojawić się w piśmie.

Skoro wydawca zdecydował się ograniczyć do klasyka, to niech mu tak będzie. Za to jest to okazja dla papierowego PPA, żeby stało się bardziej "nextgenowe". Postaram się troszkę nad tym popracować szeroki uśmiech.
[#51] Re: Amigazyn 1/2014

@Krashan, post #50

No i całe szczęście. Ja zostanę przy PPA, bo sam klasyk to za mało.
[#52] Re: Amigazyn 1/2014

@Ender, post #51

Ppa, to magazyn, w którym się piszę o różnych systemach i komputerach, w Amigazyn fajnie jak by było pisane tylko o komputerze Amiga i AmigaOSOK
[#53] [post oznaczony jako OT] wyświetl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem