• Opis

List jaki otrzymali prenumeratorzy od Marka Pampucha, pod koniec ukazywania się tego pisma.

zamieścił: Radek_Cz

data: 2014.09.07 21:30

kategoria: Ciekawostki / Różne

rozdzielczość: 929x1289

odsłon: 113

komentarzy: 6

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: List od Marka
I odpisałeś? pomysł
[#2] Re: List od Marka

@parallax, post #1

Osobiście nie, ale wysłałem kilku Chrobrych, Chopinów i Kopernika żeby załatwili co trzeba... ; )
Link - tak na wszelki wypadek, gdyby ci się żarówka wypaliła
[#3] Re: List od Marka

@Radek_Cz, post #2

Obawiam się, że na przełomie 1999 i 2000 to Chopin i Kopernik za wiele już nie zdziałali. Ewentualnie Chrobry...
[#4] Re: List od Marka

@Radek_Cz, post #2

No ja jeszcze pamiętam te banknoty, tylko po co je wysłałeś panu Markowi? pomysł
[#5] Re: List od Marka

@recedent, post #3

Tak, w 1999 to już tylko jako pamiątka. Chodziło mi raczej o sumę przed dewaluacją i żartobliwą
odpowiedź na parallaxowate pytanie.

Parallax - jaj sobie ze mnie nie rób, bo ci Superfrog przestanie działać i w co kurka będziesz grał wtedy?
[#6] Re: List od Marka
Mnie akurat prenumerata MA+CD się skończyła dokładnie wraz z ostatnim papierowym numerem i nie pamiętam takiego listu. Pewnie dotarła do tych co mieli wykupione co najmniej o 1 nr więcej niż ja.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem