Komentowana treść: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST
[#1] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST
Bede pierwszy :) Spedzilem wlasnie ok 30 min z gra i musze przyznac, ze bardzo mi sie podoba. Faktycznie utrzymana w klimacie Golden Axe, ale poza elementami zrecznosciowymi jest tez cos z RPG - zabijajac wrogoch zbieramy kase, ktora wydajemy w sklepach na bronie, tarcze i magie, mozna uzywac zaklec itp... Graficznie JAK NA ST prezentuje sië dobrze, dziaîa w multitaskingu, nie wywala sië na 060, jednym sîowem klasa. Z dotychczasowych portow z ST ta gra podoba mi sie najbardziej.
[#2] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@twardy, post #1

Czyli wyszło coś na Atarynkę co nie wyszło na Amigę pomysł Jeszcze nie grałem, ale widzę, że słabo zostało rozwiązane te przejścia między ekranami Ale sprawdzić wypada OK
[#3] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@parallax, post #2

No kolego, tych portów z ST to jest już spora grupa. Wiadomo, to nie ta jakosc co na Ami, ale mile urozmaicenie i przynajmniej nie w backbone...
[#4] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@twardy, post #3

bliżej im do C64, ale spokszeroki uśmiech
[#5] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@sebbb, post #4

Zgadzam się, bo jak wiadomo Atari ST było tworzone z myślą o konkurowaniu z C64. Ponadto ja uważam, przynajmniej w kwestii portów, które to ja popełniłem, że one mogły być znacznie lepsze.
[#6] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@asman, post #5

było tworzone z myślą


troll has been fed.

bdb port, meynaf po raz kolejny podjął ciężki gatunkowo temat.
[#7] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST
Hmm...
Gra bardziej przypomina mi Sword of Sodan niż Golden Axe. Grywalności nie będę oceniał (bo nie grałem), ale z tego co widziałem na YT nie wygląda to najlepiej, zwłaszcza porównując do Golden Axe.
[#8] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@Solo Kazuki, post #7

Właśnie sobie popykałem na A500 i podoba mnie się ten tytuł, cholera pierwsza gierka z Atari jaka mi się naprawdę podoba.
[#9] Re: Back to the Golden Age - nowy port z Atari ST

@Solo Kazuki, post #7

Pograj, jest spoko, zwłaszacza elementy przygodowe. W dalszych etapach jest tego coraz wiecej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem