Komentowana treść: Polskie Pismo Amigowe #13
[#1] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
O! Super, czekam na przesyłkę :D
[#2] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
Ja teższeroki uśmiech
[#3] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
ja jeszcze nie, bo jeszcze nie przysłali mi zwrotnego mejla. siedzi, pije i chrupki
[#4] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
Czy ten czarny kot na okładce to jakieś nawiązanie do okładki Amigazynu?
[#5] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
Amigazyn dzisiaj dotarł :) czekamy na PPA :)
[#6] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@snajper, post #3

Ja też nie i też czekam na maila zwrotnego.
[#7] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@Mariodj, post #5

a do mnie jeszcze nie dotarł Amigazyn. W ogóle zastanawiam się, czy ja go zamawiałem i czy zapłaciłem siedzi, pije i chrupki
[#8] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@snajper, post #7

Prześlij mi swoje dane na priv to sprawdzę jak to wygląda.
[#9] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@BULI, post #4

nie. to kot z AmiKIT który jest w numerze :)
[#10] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@slawekwozniak, post #9

Acha, już rozumiem ok, racja
[#11] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
Dotarł :)
[#12] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
Jestem jeszcze przed lekturą, przejrzałem tylko pismo pobieżnie. Mam pytanie techniczne. Widzę, że w porównaniu do starszych numerów, które były drukowane przeze mnie, pojawiły się w piśmie kolorowe tła po całości, a nawet czarne. Widać, że zmiana drukarni i chyba też technologii druku wyszła z korzyścią dla jakości technicznej pisma, bo np. rozkładówka z opisem X-Com-a naprawdę robi wrażenie. Ale, czy nie jest możliwe przycięcie gazety tak, aby nie było białych pasków na brzegach? To psuje cały efekt.
[#13] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@Krashan, post #12

Jest, tylko wiąże się z dodatkowymi kosztami, a założyliśmy cenę 20 zł za egzemplarz. Jak będziemy kalkulować następny numer to spróbujemy zrobić tak, żeby było zarówno ładnie przycięte jak i w akceptowalnej cenie.
[#14] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@recedent, post #13

Jak byście potrzebowali profesjonalnego składu DTP to tez się polecam jak coś :) (nie żeby ten był nieprofesjonalny)

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 19:14:24 przez slawekwozniak
[#15] Re: Polskie Pismo Amigowe #13
Dotarł OK. Przeczytany za jednym rzutem. Ciekawy numer wart wydanej kasy .
[#16] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@hsimpson, post #15

Do mnie też dotarł, dzisiaj bo zapomniałem zrobić przelewu :) Dobry numer, lepszy niż poprzedni.
[#17] Re: Polskie Pismo Amigowe #13

@waldiamiga, post #16

Dziś dotarł do mnie egzemplarz pisma PPA. wub
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem