• Opis

Mega unikat wydanie w boxie

zamieścił: Iceman

data: 2014.10.12 17:34

kategoria: Programy i gry / Gloom

rozdzielczość: 1600x1200

odsłon: 29

komentarzy: 19

Ocena użytkowników: 5 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: Gloom box cd32
Nie wiem czy taki unikat, grę spokojnie można kupić za 5 euro.
[#2] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #1

Pokaz mi wydanie boxowe. Nie cd case. Za 5 euro. Biore w ciemno na cd32
[#3] Re: Gloom box cd32

@Iceman, post #2

Tutaj taka sama wersja Glooma za 5 euro. Inne amigowe gry ma nawet po 3 euro.

Alien Breed - 3e
Burntime - 3e
The Clue - 4e
Simon The Sorcerer - 5e
Gloom - 5e

Ponad pół roku wiszą te ogłoszenie i nie może sprzedać.

Ciekawa jest też ta Amiga1200 tylko czy warto dać za nią 250 euro.

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 01:36:02 przez Leon
[#4] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #3

Tylko na tych zdjęciach nie widać co jest sprzedawane
[#5] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #3

Myślę, że warto jeśli wszystko jest sprawne pomysł Chociaż nie wszystkie dyskietki mogą być sprawne pomysł Zaczepisty zestawik OK
[#6] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #3

Leon, to nie jest ta sama wersja. Linkujesz do wersji na A1200, a na zdjęciu Icemana jest wersja CD32.
[#7] Re: Gloom box cd32

@recedent, post #6

No przeciez mu to napisalem. A on mi wysyla dyskietowe wersje. Z jakiegos bazaru wloskiego. Dyskowe odpowiedniki tych gier co tu pokazalem kosztuja grosze. Na foto widac nalepke cd32 a na drugiej fotce nosnik cd. Pytam jeszcze raz pokaz mi to wydanie za 5 euro. Ja nie kupuje gry dla gry , ale szukam konkretnego wydania.
OK
[#8] Re: Gloom box cd32

@Iceman, post #7

"Pokaz mi wydanie boxowe" przecież pokazałem tylko w wersji dyskietkowej.
Swoją drogą Gloom na CD nie jest dla mnie więcej wart jak 6 euro. szeroki uśmiech
Pochwal się lepiej ile dałeś za swoją wersję Glooma.
[#9] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #8

O rety. To jakbym prosil o merola a Ty bys mi pokazywal F126p ...... Bo tym sa niektore wydania cd32 w stosunku do dyskowych. Wiec ogarnij troche temat. Typowy zbieracz adf nie majacy pojecia o wartosci fizycznych nosnikow
[#10] Re: Gloom box cd32

@Iceman, post #9

Porównanie merola z maluchem jest błędne w przypadku gdy wersja cd od dyskietkowej niczym się nie różni. Dodatkowo zapakowana jest w takie samo pudełko.Pozatym gra jest tyle warta ile ktoś jest w stanie za nią dać, jak już wspomniałem dla mnie nie jest warta więcej niż parę euro. To jak pochwalisz się ile Ciebie kosztowała?
[#11] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #10

Jak pisałem trudno to wyjasnic komus kto zbiera adf. Na gry przeznacza tyle co nic. A stara 20 letnia gra na sprzet ktorego niby jest fanem, nie przeznaczy wiecej niz na przecietny proszek do prania. To o czym mozemy tu dyskutowac?? Zrozumiesz pojecie dostepnosci?? Znikomosc czegos na rynku i przez to wyzsza cene?? Bo ludzie daja wiecej bo jest tego mniej. W tym boxie moze byc nawet instrukcja na plycie, a plyta moze byc w szarej kopercie. Dalej nie zmienia to faktu , ze trudno kupic ja boxie w pierwszym malym nakladzie.
Po co ludzie przeplacaja za Benefactor na cd32 - 3x wiecej jak moga dyskowa kupic za pare funtow, to samo dotyczy Beneath a steel sky i wielu innych. Nie zrozumiesz jak nie jestes kolekcjonerem. Nie ma sensu pisac o czyms co bylo walkowane setki tysiecy razy na roznych forach kolekcjonerskich o amidze i nie tylko. Ktore polecam poczytac. I w czym Ci pomoze wiedza ile dalem? Tak nie kupisz
[#12] Re: Gloom box cd32

@Iceman, post #11

Jakie ADFy? Chłopie ja kupowałem oryginały kiedy Ciebie na świecie nie było więc o czym mi teraz piszesz. Trzeba było kupować te oryginały i je kolekcjonować kiedy się ukazywały czyli w latach 80-tych czy 90-tych i tak wspierać te firmy a nie teraz po śmietnikach ich szukać i oczekiwać oklasków. Na pewno w ten sposób na nikim wrażenia nie zrobisz. Ja kupuję oryginały i wspieram amigowe firmy, które dzięki temu istnieją i nie dotyczy to tylko oprogramowania ale również sprzętu, który do tanich nie należy, więc nie życzę sobie przyrównywania mnie do osoby zbierającej adfy oraz nie życzę sobie abyś odpisywał na moje odpowiedzi używając durnowatych, prześmiewczych emotionek. Myślę, że wyraziłem się jasno.

Stare gry można kupić za grosze pod warunkiem jak wiesz gdzie ich szukać. No chyba, że ktoś idzie na łatwiznę czy lubi przepłacać to wtedy kupuje na ebayu czy allegro. Na necie jest wiele stron gdzie można popytać o takie gry tylko trzeba to robić na bieżąco bo wszystko się zmienia z dnia na dzień. Ile tak naprawdę warte są takie gry można się przekonać wybierając się na niejeden większy bazar. Sam widziałem niedawno taką sytuację jak jedna osoba sprzedawała pudełkowe wersje gier za 1 euro od sztuki i nie było na nie chętnych. Okazało się, że gdy przyszła kontrola to gość nie miał wykupionego miejsca na bazarku i po 1 ostrzeżeniu kiedy miał opuścić miejsce to dalej sprzedawał swoje rzeczy. Po paru minutach musiał opuścić bazar zostawiając wszystko co na nim wystawił. Ludzie rzucili się na jego rzeczy głównie elektronikę depcząc przy okazji wystawione na chodniku wszystkie gry i programy, szkoda, że nie miałem wtedy przy sobie kamery to miałbyś co teraz oglądać.

Obecnie nie mam już dużej kolekcji sprzętu czy oprogramowania jak kiedyś. 3 kradzieże (2 w PL, 1 w IE) oraz wiele przeprowadzek zrobiło swoje. Sporo też mojego sprzętu rozdałem czy poszło w świat dla programistów. Skupiłem się na sprzęcie i oprogramowaniu, który używam i jest mi z tym dobrze.
[#13] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #12

Powaznie? Mam duzo amigowych gier kupionych za dziecka z IPS i mirage . SS i top secrety zakupione rowniez na premiere. Pierwsza moja gra byl Gunship 2000 a druga Mentor. Wiec oszczedz mi tego. Sledze przerozne giełdy, stronki. Myslisz ze zaczalem wczoraj? Jakiego oklasku? tzn ze gwiazdki zbieram? Graffiti istnieje po to by pokazac ludziom nie kolekcjonujacym jak wygladaly oryginaly, badz innym kolekcjonerom swoje zbiory. pomysł Sam namawiam innych by pokazywali swoje zbiory. ok, racja

Stare gry do dzis mozna kupic za grosze nawet po 1- 2 funta. Zalezy jakie gry. Bo hitu na miare moonstone czy ultima to ty za funciaka nie kupisz. Kto chcial sie pozbyc za grosze bo mu wadzilo, juz to zrobil. Obecnie wiekszosc gier przechodzi od kolekcjonera do kolekcjonera.
[#14] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #12

Człowieku jak ta gra i wiele innych jest dla ciebie warta parę funtów to twoja sprawa, a ile on dał to już nie twój problem
[#15] Re: Gloom box cd32

@sebbb, post #14

Pewnie, że nie mój problem bo i też nie moje pieniądze. Mam nadzieję tylko, że nie przepłacił.
[#16] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #15

15 funta , od sprzedawcy z dzialanoscia. Kupil zestaw i troche blednie powycenial gry, tanie uczynil drogimi, a drozsze tanimi
[#17] Re: Gloom box cd32

@Iceman, post #16

Dzięki za info jeszcze się zapytam Ciebie jakie gry chciałbyś mieć w swojej amigowej kolekcji.
[#18] Re: Gloom box cd32

@Leon, post #1

Mnie to wygląda na domową podróbkę, nawet widać, że jest amatorsko pudełko postarzane pomysł
[#19] Re: Gloom box cd32
Z FPP to najlepsza gra na dwie osoby. Dynamiczna i w ogóle. To też Gloom jest wyżej u mnie od Doom. Ale polecam Gloom Deluxe bo graficznie trochę lepsza.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem