• Opis

zamieścił: Iceman

data: 2014.10.21 20:29

kategoria: Programy i gry / KINGS QUEST V

rozdzielczość: 800x450

odsłon: 44

komentarzy: 8

Ocena użytkowników: 3 (oceniających: 2)
Zaloguj się by zagłosować.


[#1] Re: KINGS QUEST V folia tyl
Widzę, że teraz zacząłeś foliować na podłodze ze względu na ilość miejsca i sztuk do zafoliowania pomysł Skoro teraz masówka, to nie ma co się bawić z foliowaniem na taborecie OK
[#2] Re: KINGS QUEST V folia tyl

@parallax, post #1

tak i podrabiam tez kody kreskowe zeby byl realizm
[#3] Re: KINGS QUEST V folia tyl

@Iceman, post #2

Pełen profesjonalizm, 5OK
[#4] Re: KINGS QUEST V folia tyl
Wszystko fajnie tylko trochę mało czytelne napisy. Nie myślałeś może o skanowaniu pudełek? Jakość byłaby znacznie wyższa.
[#5] Re: KINGS QUEST V folia tyl

@Leon, post #4

Kolega to zwykla lama, mnie w Pl nie ma, poprosilem go o foty by wiedziec ze wszystko ok z paczka z Usa. Ma jeszcze 4 zrobic wieksza rozdzialka i nie na podlodze
[#6] Re: KINGS QUEST V folia tyl

@Iceman, post #5

Rozumiem czyli autorem zdjęć jest Twój kolega. Mam nadzieję, że się nie pogniewa za wrzucone fotki na PPA.
[#7] Re: KINGS QUEST V folia tyl

@Leon, post #6

To jednak kolega foliował pudełko? pomysł Sam już nie nadążasz, lecicie hurtowo pomysł
[#8] Re: KINGS QUEST V folia tyl

@Leon, post #6

robil je specjalnie dla mnie , na ppa. Jemu one nie potrzebne, praw sie zrzekl
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem