• Opis

zamieścił: sebbb

data: 2014.10.27 13:30

kategoria: Programy i gry / Różne

rozdzielczość: 1280x720

odsłon: 30

komentarzy: 32

Ocena użytkowników: 4.3 (oceniających: 4)
Zaloguj się by zagłosować.


[#31] Re: Amiga klasyka

@parallax, post #30

cytuje
"Ale fakt jest jeden za 5mln zeta moglem pograc w tnacego sie gunship 2000 + 660 000 zl w tej cenie byl z IPS w boxie. Piec i karta muzyczna to mnie stac nie bylo wtedy a zanim byl kupil to juz ta gra bylaby nie grywalna ."

Gdzie ja tu narzekalem??? <kop w jaja> czytalaj uwaznie. Narzekalem ze malo symulatorow bylo i byly slabo zrobionymi portami <100xkop w jaja> Co jest prawda. Ale podkresla ponownie jak na urzadzenie za piec banieczek owczesnie to wypas ze sie w ogole dalo.
[#32] Re: Amiga klasyka

@Iceman, post #31

To na drugi raz wskazuj konkretny model Amigi, bo wskazać umiesz 286, 386 czy inne a na tych komputerach jak już gra poszła, to różnie "chodziła", a z Amigą uogólniasz pomysł A że tobie słabo gra chodziła na Amidze 500, to już nie moja wina pomysł <fatality>
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem