Komentowana treść: icon.library 46.4 i layer.library 45.24
[#31] Re: icon.library 46.4 i layer.library 45.24

@glichtanski, post #30

Takie pytanie odświeżając wątek - bo walcze z tym ostatnie dwie godziny i zaraz się poddam. Jak załadować te biblioteki używając Blizkicka?
[#32] Re: icon.library 46.4 i layer.library 45.24

@player_sct, post #31

Po pierwsze nie musisz icon.library ładować od razu jako bibliotekę rezydentną przez Blizkicka, wystarczy mieć ja w libs: ta biblioteka i tak załaduje się tylko raz pod czas startu systemu.

A jeśli chcesz przez Blizkicka to kopiujesz tą bibliotekę do katalogu z modułami dla Blizkicka (standardowo to Devs:modules) i dopisujesz w sekwencji startowej "icon.library" np

c:Blizkick devs:roms/kick3.1 speedrom MODULES preparemul icon.library QUIET

jak masz za dużo modułów załądowanych to może zabraknąć bufforów dla Blizkicka, wtedy należy dodać komendę:

Extresbuf np Extresbuf=310000

czyli finalnie:

c:Blizkick devs:roms/kick3.1 speedrom Extresbuf=310000 MODULES preparemul icon.library QUIET
[#33] Re: icon.library 46.4 i layer.library 45.24

@BULI, post #32

Wielki kciuk w góre leci do ciebie za pomoc :)
[#34] Re: icon.library 46.4 i layer.library 45.24

@BULI, post #32

To ja dodam jeszcze od siebie że aby zadziałało to o czym piszesz w os3.1 czyli samoczynne ładowanie z katalogu libs podczas startu i żeby w ogóle to wszystko działało to muszą być spełnione jeszcze dwa warunki.

1. setpatch w wersji v44
2. workbench.library v45 w LIBS'ach
[#35] Re: icon.library 46.4 i layer.library 45.24

@player_sct, post #34

A widzisz, tego nie brałem, pod uwagę bo "pracuję" na Workbenchu 3.9, ale cieszę się, że odpaliło
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem