Komentowana treść: Sterownik Prism2 2.6
[#1] Re: Sterownik Prism2 2.6
Na Aminet jest Date: 2014-10-31 ale to już było w tamtym tygodniu /tak coś mi się przypomina/ w ogóle to po liczbie Downloads: 4244 , można mniej więcej wywnioskować ile osób Amiguje na Całym Świecie. Jak by dodać jeszcze tak z dwa tysiące, to wyszła by liczba użytkowników classica w 2014.r
[#2] Re: Sterownik Prism2 2.6

@amizet, post #1

Autor nie zmienia nazwy archiwum, więc następuje podmiana i nie są kasowane statystyki. Jeżeli pobrałeś wersję 2.4, 2.5 i 2.6 to zliczyło Ciebie trzy razy. Teraz odpowiedz sobie na pytanie ile było wersji z tą samą nazwą archiwum i wykorzystaj jako dzielnik ilorazu.
[#3] Re: Sterownik Prism2 2.6

@mailman, post #2

Aha rozumie. spoko dzięki mailman za wytłumaczenie.
[#4] Re: Sterownik Prism2 2.6
na ruterze tp link TL-WR841N i karcie wifi pcmcia niestety nie śmiga WPA2
[#5] Re: Sterownik Prism2 2.6

@Mariodj, post #4

Orinoco Gold działa tylko z WPA-PSK/TKIP i są z firmware Lucent/Agere. Nie obsługują WPA2.
Karty z Prism2 działają z WPA2-PSK/AES, oczywiście trzeba je wcześniej przeflaszować.

Dzisiaj rano sprawdziłem Orinoco Gold i sterownik Prism2 2.6 + RoadShow i szyfrowanie WPA/TKIP, działa bardzo ładnie. Prędkość po FTP z RoadShow to 500 - 560 KB/s. Z MiamiDX jest trochę wolniej bo tylko około 300KB/s.
[#6] Re: Sterownik Prism2 2.6
jest tez nowsza wersja poseidona 4.5 jak ktos chce

w poprzednim newsie oprucz layers.library w archiwum tez jest nowsza rtg.library z 26.10.14
[#7] Re: Sterownik Prism2 2.6

@Sir_Lucas, post #5

I stała się jasność :) wina karty a nie rutera
A już myślałem nad zmianą rutera ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem